Maria Randers su mylimuoju Benu atostogavo Meksikoje: vaizdai pakerėjo, bet kai kas išgąsdino

Maria Randers su mylimuoju Benu Šatkumi atostogavo Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Meksika pelnytai tituluojama viena populiariausių žiemos atostogų krypčių: daug lietuvių skrenda už Atlanto, tikėdamiesi pabėgti nuo šaltuko, sniego ir pilkumos. Pirmą kartą šaltojo sezono atostogoms Meksiką rinkosi ir verslininkės Dainos Bosas dukra, nuomonės formuotoja Maria Randers. Mergina portalui Žmonės.lt pasakoja, kad nors ir stengėsi čia pamatyti kuo įmanoma daugiau, į šią šalį ji dar tikrai turės dėl ko sugrįžti.

Į vieną populiariausių Meksikos kurortų – Tulumą – kasmet suplūsta daugybė garsenybių, elitinio jaunimo ir tiesiog kokybiškų atostogų mėgėjų iš viso pasaulio. Ne išimtis – ir lietuvaičiai. 2021-ųjų ir 2022-ųjų sandūroje čia išvyko ir nuomonės formuotoja Maria Randers su širdies draugu futbolininku Benu Šatkumi. Tulume jiedu praleido dvi savaites ir spontaniškai sutiko Naujuosius metus.

„Iki paskutinio momento nežinojome, kur švęsime Naujuosius. Likus dienai iki šventės, užklydome į vieną žavingą vietą ir tiesiog nusipirkome bilietus į naujametinį vakarėlį, kuris vyko ant jūros kranto. Ten vyravo labai smagi ir neįprasta atmosfera“, – kelionės įspūdžiais su Žmonės.lt dalijasi Maria Randers.

Maria Randers su mylimuoju Benu atostogavo Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Didelį įspūdį jai paliko ne tik Naujųjų pasitikimas – Meksikoje Marią pakerėjo bene viskas. Ji mano, kad tokia susižavėjusi buvo todėl, nes šioje šalyje lankėsi pirmą kartą.

„Kadangi viskas kėlė didelį įspūdį, labai sunku išskirti ryškiausią potyrį. Vis tik labiausiai įsiminė neeilinė Tulumo atmosfera, muzika, stilius, ir, žinoma. gamta. Manau, kad tikrai abu dar grįšime į Meksiką“, – svarsto mergina.

Maria Randers su mylimuoju Benu atostogavo Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Atostogų metu Maria ir Benas daugiausiai lankė aplink Tulumą išsidėsčiusius objektus – majų gyvenvietę, urvą Gran Cenote, taip pat išbandė pasiplaukiojimą su vėžliukais. Mergina kiek gailisi, kad jiedu neaplankė legendinių piramidžių, tačiau tai žada padaryti sekančio vizito metu.

Nepaisant nuostabių patirčių, kai kurie dalykai populiariajame Meksikos kurorte jai kėlė įtampą. Marią nemenkai gąsdino Tulumo keliai ir chaotiškas eismas.

„Patys, važinėdami su dviračiais arba su motoroleriais, dažnai pagalvodavome apie savo sveikatos draudimą“, – prisiminusi juokiasi M.Randers.

Fotogalerija:

Maria Randers su mylimuoju Benu atostogavo Meksikoje (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau