Mariah Carey „Auksiniuose gaubliuose“ atsisėdo į Meryl Streep vietą

Mariah Carey / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Brangi Meryl, prašau man atleisti!“ – taip tviteryje atsiprašinėjo dainininkė Mariah Carey aktorės M. Streep po to, kai netyčia atsisėdo į jos vietą per „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremoniją reklamos pertraukos metu.

Los Andžele sekmadienio vakarą vykę apdovanojimai jau nuskambėjo dėl vakaro viešnių pasirinkimo susivienyti ir vilkėti juodą spalvą. Dar vienas įdomus įvykis buvo, kai Mariah netyčia atsisėdo ne į savo, o į Meryl vietą tuo metu, kai buvo paskelbta reklamos pertrauka. Dainininkė tviteryje pripažino klaidą ir atsiprašė aktorės.

Mariah skubėjo ir atsisėdo pirmoje laisvoje pasitaikiusioje vietoje – šalia režisieriaus Steveno Spielbergo. „Spėkit, kas per kitą pertrauką atėjo į savo vietą...“ – juokdamasi rašė Mariah socialinėje paskyroje ir pridūrė: „[Meryl Streep] jūs galite sėsti į mano vietą kada tik panorėjusi“.

Meryl Streep ir Ai-jen Poo / „Scanpix“ nuotr.

Beje, dainininkės gerbėjai netruko pastebėti, kad Mariah numetė nemažai svorio – apie 11 kilogramų. 47-erių popdiva apdovanojimuose vilkėjo juodą aptemptą, pusiau permatomą „Dolce & Gabbana“ suknelę, ir atrodė puikiai. Dainininkei artimas šaltinis „Entertainment Tonight“ teigė, kad po to, kai atliko skrandžio mažinimo operaciją, ji jaučiasi atsigavusi ir laiminga.

Mariah Carey / „Scanpix“ nuotr.

Tokį sprendimą Mariah priėmė po daugybės metų dietų laikymosi. Esą jai sunku palaikyti pageidaujamą svorį, o skrandžio mažinimo operacija leidžia pasijusti sotesnei greičiau, taigi suvartojama mažiau maisto ir ilgainiui taip numetama svorio.

Skaitykite daugiau