Mariah Carey po skyrybų su milijardieriumi puolė į glėbį 13 metų jaunesniam šokėjui

Mariah Carey ir Bryanas Tanaka / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Mariah Carey ir Bryanas Tanaka / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-01 15:03
AA

Vos spėjo popscenos deivė Mariah Carey (46 m.) išsiskirti su milijardieriumi Jamesu Packeriu, iš karto atsirado kitas kandidatas į jos širdį: dainininkė nebeslepia naujo romano su 13 metų jaunesniu savo trupės šokėju Bryanu Tanaka (33 m.).

Žmonės.lt primena, kad Mariah Carey visai neseniai nutraukė sužadėtuves su Australijos milijardieriumi Jamesu Packeriu.

Versijų, dėl ko pora išsiskyrė, būta įvairių. Buvo minimas ir tariamas Mariah Carey romanas su vienu iš jos trupės šokėjų, ir galiausiai šią savaitę paaiškėjo, kad tokios kalbos nebuvo laužtos iš piršto. Žinoma, nežinia, ar Mariah Carey su Bryanu Tanaka susidėjo dar būdama milijardieriaus sužadėtine, ar porelės romanas prasidėjo jau po dainininkės skyrybų.

Tačiau kad ji ir Bryanas – daugiau nei vien tik draugai, pati Mariah patvirtino atostogaudama Havajuose: čia paparacai juodu nufotografavo besibučiuojančius ir šėlstančius paplūdimyje it paaugliai. Nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Beje, Mariah Carey Havajuose yra nuo praėjusios savaitės, čia ji kartu su šeima atšventė Padėkos dieną ir panašu, kad Bryanas taip pat buvo kartu.

Bryanas Tanaka – vienas iš seniausių dainininkės šokėjų trupės narių. Jis Mariah Carey koncerte šoko ir per jos šou Kaune šių metų balandį.

Mariah Carey ir Bryanas Tanaka (antras iš kairės) / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Mariah Carey koncertas Kaune (57 nuotr.)
+51
Mariah Carey Padėkos dienos šventė Havajuose (7 nuotr.)
+1