Mariah Carey rado būdą, kaip nukreipti visuomenės dėmesį nuo savo papilnėjusios figūros

Mariah Carey / Vida Press nuotr.
Mariah Carey / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-03 09:59
AA

Dainininkė Mariah Carey (47) pastaruoju metu dažniau aptarinėjama ne dėl savo vokalinių gebėjimų, o dėl papilnėjusios figūros.

Neseniai ji surengė koncertą Los Andžele, „Hollywood Bowl“. Pasirodymo metu ji nusprendė paimprovizuoti. Atlikdama dainą „Always Be My Baby“ ji į sceną pakvietė savo šešiamečius dvynius – sūnų Moroccan ir dukrą Monroe.

Mažyliai dešimčių tūkstančių žiūrovų neišsigando – jie pradėjo dainuoti kartu su mama. Šis netikėtas momentas tapo pačiu ryškiausiu koncerte, gerbėjai vaizdo įrašu pradėjo dalintis savo socialiniuose tinkluose.

Po koncerto Mariah Carey išvyko į vieną Los Andželo naktinių klubų kartu su 34 metų mylimuoju šokėju Bryanu Tanaka, su kuriuo neseniai atnaujino ryšius po išsiskyrimo.

Kalbama, kad pasirodymas su vaikais, vėlesnė nuotrauka su mylimuoju – tai bandymas nukreipti dėmesį nuo svorio temos. Komentarai iš tiesų skaudūs, pavyzdžiui, žmonės nesidrovi net mestelėti: „Mariah, metas numesti svorio, nes daraisi panaši į banginį“.

Manoma, kad dainininkę užklupo hormoniniai pakitimai, dėl ko ji ir priaugo svorio. Nepaisant to, popdievaitė vis tiek rengiasi itin aptemptais, iššaukiančiais drabužiais, kurie figūrą išryškina ne į gerąją pusę. Geras skonis niekada nebuvo garsenybės stiprioji pusė.

Mariah Carey / Vida Press nuotr.

Mariah Carey / Scanpix/ MEGA Agency nuotr.

Dainininkė Mariah Carey anksčiau ir dabar (23 nuotr.)
+17