Marija Šalaševičienė išpildė savo svajonę: tarp sveikintojų – įsimylėję S.Kučas ir I.Swan

Marija Šalaševičienė ir Anžela Adamovič-Gečienė, S.Kučas ir I.Swan, V.Montvydienė su dukra Adele / Dariaus Kučio nuotr.
Marija Šalaševičienė ir Anžela Adamovič-Gečienė, S.Kučas ir I.Swan, V.Montvydienė su dukra Adele / Dariaus Kučio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-09-24 13:16
AA

Papuošalų „Mari Made“ kūrėja Marija Šalaševičienė yra puikus atkaklios moters pavyzdys, kaip iš mielo širdžiai pomėgio sukuriamas verslas. Kadaise sau apyrankę susikūrusi moteris dabar jomis ir kitais rankų darbo dirbiniais puošia kitus. Ir ką tik žengė dar vieną žingsnį sėkmės link – papuošalų butiką Kaune atidariusi Marija į savo kuriamų grožybių oazę pakvietė ir Vilniuje.

Kaune gyvenanti Marija sostinės gerai nepažįsta, todėl ilgai suko galvą, kur būtų tinkamiausia vieta parduotuvę atidaryti Vilniuje. Savo šeimą, giminaičius, artimiausius draugus ir garsius nuomonės formuotojus ji pakvietė į prekybos centrą, kuriame įsikūrė jos butikas.

Pasveikinti kūrėjos atvyko atlikėja Anžela Adamovič-Gečienė, atlikėjo Donato Montvydo žmona ir vadybininkė Veronika Montvydienė su dukra, tinklaraštininkė Inidė Jasnauskaitė, Ieva Swan su mylimuoju teniso treneriu Simu Kuču.

Socialiniuose tinkluose puikiai žinoma kūrėja sulaukė daug interaktyvių sveikinimų iš žinomų moterų instagrame ir feisbuke. 

Marijos Šalaševičienės butiko atidarymo šventė / Dariaus Kučio nuotr.

Marija įgijusi akušerės profesiją, tačiau medikės aprangą galiausiai iškeitė į kūrybą, kuri ją lydi visą gyvenimą.

„Visuomet knietėdavo ką nors pasigaminti, pasidaryti. O sykį draugės pamačiusios mano kurtą apyrankę, sau irgi užsimanė tokios pat. Tuomet sesė paragino visus dirbinius sukelti į feisbuką. Galiausiai nutariau sudalyvauti mugėse, parodose, kur ir likau pastebėta kitų. Kalėdinis laikotarpis buvo toks intensyvus ir sėkmingas, kad atėjo metas įkurti internetinę parduotuvę.

O tikras bumas mane aplankė tada, kai ėmiau aktyviai vesti savo socialinius tinklus. Žmonėms buvau smalsu, kaip gyvenu, todėl su savo sekėjais ėmiau noriai bendrauti. Taip atėjo metas fizinei parduotuvei Kaune, o dabar ir Vilniuje. Labai dėl to džiaugiuosi.

Marijos Šalaševičienės butiko atidarymo šventė / Dariaus Kučio nuotr.

Visiems pradedantiesiems kurti savo verslą patariu tik vieną – mylėti tai, ką darote, o ne dirbti sukandus dantis, nes sekasi tik tiems, kurie tiki savo jėgomis ir niekada netingi dirbti. Ir nieko nenukelkite kitai dienai, veikite čia ir dabar, nes niekas savaime neįvyksta. Veikite, nors ir jaučiate nuovargį“, – sako aštuonerius metus papuošalų kūryba užsiimanti moteris.

Marija įsitikinusi, kad prie jos populiarumo bangos neprisidėjo garsaus tėčio – Seimo nario Petro Gražulio – pavardė: „Tikrai ne visi žino mano mergautinę pavardę ir kieno dukra aš esu. Socialiniuose tinkluose mane seka dėl mano kūrybos ir kasdienybės, kurią mielai rodau savo gausiam gerbėjų būriui.“ 

Marijos Šalaševičienės butiko atidarymo šventė / Dariaus Kučio nuotr.

Dviejų vaikų – Jokūbo ir Adelės mama neabejoja, kad ir šeimoje gimus mažiesiems viską įmanoma suderinti, todėl šių metų liepą gimusi mažylė jos nuo darbų nesustabdė.

„Rami mergaitė, todėl ir atidarymo Vilniuje metu buvo kartu su manimi. Nors pastaruosius metus pati rečiau veriu papuošalus, prie idėjų generavimo prisėdu nuolat. Kuomet gražiai viskas pavyksta, apmokau savo merginas ir jos pagamina tiek aksesuarų, kiek reikia.“

Marija priduria, kad populiarumo viršūnėje vis dar išlieka pynės dizaino masyvūs lankeliai ir auskarai su žvaigždutėmis. Vyrauja pastelinės, ramios spalvos ir auksiniai atspalviai. 

Marijos Šalaševičienės papuošalų butiko atidarymo šventė (39 nuotr.)
+33