Marilyn Monroe virtęs Deivydas Meškauskas: „Baiminausi, kad su aukštakulniais nukrisiu“

Deividas Meškauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šokėjas Deivydas Meškauskas dalyvavo sekmadienio vakarą vykusiame TV projekte „Trys Muškietininkai“. Su aktore Ineta Stasiulyte ir dainininke Liepa Norkevičiene jis kūrė ne tiek romantišką, kiek komišką atmosferą – scenoje šokėjas tapo seksualiąja Marilyn Monroe.

Čia D.Meškauskas susidūrė su iššūkiu. Įkūnydamas M.Monroe turėjo ne tik pasipuošti elegantiška suknele, o veidą slėpti po storu grimo sluoksniu, bet ir išstovėti scenoje su aukštakulniais.

Žmonės.lt kalbintas šokėjas teigė, kad prieš pasirodymą labai jaudinosi ir netikėjo savo jėgomis. Vis dėlto, rezultatas nustebino ne tik jį, bet ir TV žiūrovus.

„Nėra gyvenime tekę avėti aukštakulnių, bet stovėti nebuvo sunku. Matyt turi įtakos mano profesija – šokis. Yra daugybė šokių judesių kai mes stovime ant puspirščių, todėl problemų jokių nebuvo. Aš pats galvojau, kaip čia bus... O prieš pasirodymą tikrai baiminausi, kad nenukrisčiau su aukštakulniais. Visų pirma, didžiausias iššūkis buvo rasti 41 dydžio batelius“, – Žmonės.lt pasakojo D.Meškauskas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Marijonas Mikutavičius skėlė Arūnui Valinskui: „Po laidos vynelio ir važiuojame namo!“

Aktorė Ineta Stasiulytė, šokėjas Deividas Meškauskas ir dainininkė Liepa Mondeikaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Taip pat, D.Meškauskas baiminosi, kad numerio paruošimui savaitės neužteks, o rezultatas bus ypač blogas.

„Iš pradžių labai nenorėjau būti moterimi, bet nulipęs nuo scenos numeriu labai džiaugiuosi. Aš galiu bet kokį vaidmenį atlikti, bet tik tuomet, jeigu viskas yra paruošta profesionaliai. O dabar turėjome pasiruošimui tik savaitę, todėl buvo sunku.

Netikėjau savo jėgomis ir bijojau, kad pasirodymas bus graudžiai juokingas. Bet manau, kad išpildėme mūsų idėją puikiai. Stengėmės, dirbome, kažkas išėjo“, – svarstė Deivydas.

Pasirodymo metu trijulė įkūnijo bene geriausios visų laikų komedijos „Džiaze tik merginos“ personažus.

Aktorė Ineta Stasiulytė, šokėjas Deividas Meškauskas ir dainininkė Liepa Mondeikaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Projekto „Trys muškietininkai. Gyvenimas – kaip kinas“ akimirkos (221 nuotr.)
+215
Skaitykite daugiau