Marius Povilas Elijas Martynenko išsiskyrė su žmona Aušra: tašką padėjo teismas

Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-01 10:43
AA

Rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko oficialiai išsiskyrė su žmona aktore ir rašytoja Aušra Giedraityte. Apie byrančią šeimą jie pranešė dar metų pradžioje. O dabar tašką padėjo ir teismas.

Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė jau yra oficialiai laisvi.

Teismo posėdis dėl žinomos poros skyrybų Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo numatytas dar birželio viduryje.

Jųdviejų santuoka nutraukiama abiejų sutuoktinių bendru sutikimu, tad kaip ir buvo tikėtina, procesas ilgai neužsitęsė ir jau liepos pirmąją dieną pora oficialiai išsiskyrė.

Šią žinią 15min patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Aurimas Žukauskas.

Žmonės.lt primena, kad apie skyrybas menininkas pranešė socialinio tinklo paskyroje dar šių metų sausio mėnesį.

„Mes su Aušra prieš kurį laiką išsiskyrėme. Vaikais ir toliau rūpinamės abu, stengiamės, kad jiems šis sunkus laikotarpis būtų kuo švelnesnis. Priežastys ir veiksniai yra įvairūs. Padarinius ir mūsų gyvenimą atskirai matys daugelis, todėl tam, kad nekiltų keistų minčių ir / ar spėliojimų, pranešu būtent čia“, – rašė jis.

„Tikimės kuo geriausios baigties, nors dabar yra ir (veikiausiai) ilgai bus labai sunku. Manome, kad toks sprendimas susiklosčiusiai mūsų santykių ir gyvenimų situacijai yra tinkamiausias“, – pridūrė Marius Povilas Elijas Martynenko.

M.P.E.Martynenko ir A.Giedraitytė susituokė 2019-ųjų liepos mėnesį, o rugpjūtį pasaulį išvydo jų sūnus Emanuelis.

2021 metų balandžio 27-ąją porai gimė antras sūnus. Menininkas tuo metu atskleidė, kad antrąjį sūnų jiedu su žmona nusprendė pavadinti hebrajų kilmės vardu – Rafaeliu.

„Aš anksčiau sakiau, kad norėčiau savo sūnui būti tokiu tėvu, kokio man reikėjo, ir suvokiau, kad tai gražu, bet ne iki galo. Net ne taip turi būti. Aš turiu būti žmogumi, kurio reikia jam. Kad jis nugyventų šitą gyvenimą pilniausiai, kaip tik įmanoma“, – yra sakęs M.P.E.Martynenko.