„Maroon 5“ lyderiui A.Levine'ui – kaltinimai neištikimybe: pripažino „peržengęs ribą“

Adamas Levine'as, Behati Prinsloo, Sumner Stroh  / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Adamas Levine'as, Behati Prinsloo, Sumner Stroh / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-21 22:04
AA

Amerikiečių grupės „Maroon 5“ lyderis Adamas Levine'as (43) – „Victoria's Secret“ modelio Behati Prinsloo (34) sutuoktinis ir dviejų dukrų tėvas. Vis tik gero šeimos vyro įvaizdį aptemdė skandalo šešėlis, kai modelis Sumner Stroh prisipažino apie metus trukusį jos ir A.Levine'o romaną. Nors pats muzikantas kalbas apie neištikimybę neigia, pripažįsta „peržengęs ribą“.

23-ejų influencerė ir modelis Sumner Stroh, daugiausia besireiškianti socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „OnlyFans“, pirmadienį platformoje „TikTok“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame apkaltino Adamą Levine'ą su ja apgaudinėjus savo žmoną Behati Prinsloo. Ji teigė, kad judviejų romanas truko metus, tačiau neseniai baigėsi.

Sumner Stroh vaizdo įraše tikino, kad jautėsi išnaudojama „Maroon 5“ lyderio, rašo „Insider“.

„Turėjau romaną su tuo, kuris yra vedęs „Victoria's Secret“ modelį, – sakė S.Stroh. – Tuo metu, žinote, buvau jauna, naivi ir, atvirai kalbant, jaučiu, kad buvau išnaudojama. Nebuvau tokioje situacijoje, kokioje esu dabar, taigi manimi tikrai buvo labai lengva manipuliuoti“.

Ji pasidalijo ir susirašinėjimo su A.Levine'u ekrano nuotrauka. Sumner Stroh atstovas patvirtino, kad nuotraukoje matomos žinutės buvo išsiųstos iš A.Levine'o „Instagram“ paskyros.

„Tikrai nerealu, kokia tu karšta, – rašė A.Levine'as. – Man tai nesuvokiama.“

„Noriu pasakyti, kad aš galvoju tą patį, – atsakė S.Stroh. – Pamačiusi tave gyvai, buvau tokia....Man šakės.“

Vėliau vaizdo įraše S.Stroh pasidalijo kita ekrano nuotrauka, kurioje matyti Levine'o žinutė, rašyta šių metų 2022 m. birželio 1-ąją.

Adamo Levine'o ir Sumner Stroh susirašinėjimas / Ekrano nuotr.

„Mes su Adamu susitikinėjome maždaug metus, – sakė Stroh. – Po to, kai prieš kelis mėnesius nustojau su juo bendrauti, štai kaip jis grįžo į mano gyvenimą“.

A.Levine'as žinutėje rašė: „Gerai, rimtas klausimas. Laukiamės dar vieno kūdikio ir jei tai bus berniukas, labai noriu jį pavadinti Sumneriu. Tu su tuo sutinki? Visiškai rimtai.“

Sumner Stroh pasidalijo dar vienu įrašu, kuriame sakė, kad dėl santykių su vedusiu vyru jaučiasi „atgailaujanti“ ir „sugėdinta“. Anot jos, viešai prabilti apie romaną su A.Levine'u nusprendė sužinojusi, kad vienas iš jos draugų bandė parduoti šią istoriją bulvariniam laikraščiui. Jo atstovai pirmadienį kreipėsi į S.Stroh dėl komentaro ir įspėjo ją apie šią situaciją.

Behati Prinsloo ir Adamas Levine'as / Vida Press nuotr.

„Pasisakiau tik todėl, nes norėjau užkirsti kelią bet kokiai bulvarinio leidinio istorijai“, – sakė ji ir pridūrė, kad jai „susidarė įspūdis“, jog Levinas ir Prinsloo buvo išsiskyrę.

„Maniau, kad jie tai nutylėjo, kad išvengtų neigiamo spaudos dėmesio. Jaučiuosi išnaudota, nes jis žinojo, kad tikiu viskuo, ką jis sako“, – aiškino modelis.

Stroh pridūrė: „Kai tik supratau, kad taip nėra, nutraukiau su juo santykius. Žvelgdama atgal, norėčiau, kad būčiau daugiau abejojusi, kad nebūčiau buvusi tokia naivi, bet, žinote, naivumas nepateisina to, ką padariau ir kokį vaidmenį suvaidinau.“

S.Stroh atstovas leidiniui „Insider“ sakė, kad jos ir „Maroon 5“ lyderio romanas prasidėjo 2021 m. vasarą, tačiau atsisakė pateikti daugiau komentarų.

Į „Insider“ prašymą pakomentuoti situaciją A.Levine'o atstovas neatsakė, tačiau antradienio rytą portalui TMZ pats muzikantas pateikė pareiškimą, kuriame paneigė kalbas apie romaną su S.Stroh. Vis tik jis pripažino, kad yra „peržengęs ribą“.

„Apie mane pasakyta daug dalykų, tad noriu išgryninti orą. Aš menkai save smerkiau kalbėdamas su bet kuriuo kitu asmeniu, išskyrus savo žmoną ir bet kokiu būdu flirtuodamas. Neturėjau romano, tačiau gyvenimo laikotarpiu, kurio gailiuosi, aš peržengiau ribą, – sakė jis pareiškime. – Tam tikrais atvejais tai buvo netinkama. Kartu su savo šeima atkreipiau į tai dėmesį ir ėmiausi aktyvių veiksmų, kad tai ištaisyčiau.“

Adamas Levine'as ir Behati Prinsloo / „Instagram“ nuotr.

Adamas Levine'as tęsė: „Man žmona ir šeima yra viskas, kas rūpi šiame pasaulyje. Būti tokiu naiviu ir kvailu, kad rizikuočiau vieninteliu man tikrai svarbiu dalyku, buvo didžiausia klaida, kokią tik galėjau padaryti. Niekada daugiau jos nepadarysiu. Prisiimu visą atsakomybę. Mes tai išgyvensime ir išgyvensime kartu.“

Levine'as šiuo pareiškimu taip pat pasidalijo savo „Instagram“ istorijoje.

A.Levine'o žmona B.Prinsloo žurnalui „People“ anksčiau patvirtino, kad jiedu laukiasi trečiojo vaiko. Pora susituokė susituokė 2014 m. ir šiuo metu kartu augina dvi dukras: 4 metų Gio Grace ir 5 metų Dusty Rose.