Martinas Freemanas iš „Hobito“ ir „Šerloko“ nustebino Vilniaus baro lankytojus

Martynas Šimulis, Martinas Freemanas ir Paulius Ambrazevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

43-ejų britų aktorius Martinas Freemanas šiuo metu vieši Vilniuje – čia jis lankosi darbiniais reikalais. Tačiau darbus jis derina su laisvalaikiu: antai savaitgalį garsenybė linksminosi sostinės bare „Piano Man“.

Martinas Freemanas labiausiai žinomas dėl Bilbo Beginso vaidmens garsiojoje „Hobito“ trilogijoje, taip pat dėl daktaro Vatsono vaidmens populiariame britų seriale „Šerlokas“.

Viename iš Vilniaus barų žinomas aktorius lankėsi naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Gandas, kad bare galima sutikti pasaulinę garsenybę, miestiečių gretose pasklido greitai – dalis suskubo „Piano Man“, kad pamatytų „hobitą“ savo akimis. 

Martinas Freemanas filme „Hobitas“ / „Scanpix“ nuotr.

Taip padarė ir komikas, vienas iš „Humoro klubo“ įkūrėjų Paulius Ambrazevičius.

„Aha, mes Piano Man bare. Ir šįvakar jame buvo Martinas Freemanas, tas bičas, kuris vaidino Timą tikrajame „The Office“. Ir jo, Bilbo Bagginsą trilogijoje apie hobitus“, – pasidalinęs nuotrauka su garsenybe rašė jis. 

Maža to, dalį susitikimo su Martinu Freemanu Paulius Ambrazevičius ir nufilmavo. „Vakar, kai ėjom į „Piano Man bar“, žinojom, kad jame turi būti Martinas Freemanas. Vytautas Viesulas sugalvojo susukti dokumentiką. Viskas taip ir buvo. Yesterday was a good day“, – sakė humoristas. 

Su Martinu Freemanu bendravusių vilniečių teigimu, aktorius pasirodė šiltas ir malonus žmogus, noriai sutiko drauge nusifotografuoti. Vis dėlto ilgainiui garsenybė paprašė gerbėjų suteikti jam šiek tiek erdvės – savaitgalį jis norėjo atsipalaiduoti.

Martinas Freemanas filme „Hobitas“ / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau