Martyna Kerbedytė ir Aras Vėberis: „Šis vaikas mums – tarsi mažas stebuklas“

 Aras Vėberis su šeima
Aras Vėberis su šeima
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-31 12:02
AA

Legendinės grupės „Naktinės Personos“ narį Arą VĖBERĮ (47) jau galima vadinti daugiavaikiu tėčiu. Iš pirmųjų dviejų santuokų suaugusį sūnų ir abiturientę dukrą turintis muzikantas prieš keturis mėnesius su gyvenimo drauge Martyna KERBEDYTE (30) susilaukė sūnelio Nojaus.

„Su Nojumi man viskas – tarsi iš naujo, tarsi pirmą kartą. Mudviem su Martyna tas mielas ir gražus vaikas iki šiol atrodo mažas stebuklas...“ – džiaugiasi Aras.

Taip jau susiklostė, kad Aro vyresniųjų atžalų auginimo rūpesčiai gulė ant jų mamų pečių. O jam pačiam ilgam buvo priklijuota lovelaso etiketė. „Viskas jau seniai pasikeitė. Esu ištikimas žmogus ir vertinu ilgalaikius santykius“, – sako Aras ir priduria daug metų po skyrybų svajojęs apie šeimą ir vaikus. Tad dabar pasiryžęs nekartoti praeities klaidų ir būti šalia mažojo Nojaus visais svarbiausiais jo gyvenimo momentais. „Jau pamačiau pirmąją jo šypseną, išgirdau pirmąjį žodį – kategorišką „ne“! Vėliau bus dar daug pirmų kartų – aš jų labai laukiu.“

Martyna tikina, kad Aras – visiškai kitoks žmogus, nei apie jį mano jo nepažįstantys. „Tai pats tikriausias šeimos žmogus ir protingas vyras, kuriuo galima pasikliauti. Giliai širdyje jau seniai norėjau to, ką turiu dabar. Aras ir Nojus mane padarė pačia laimingiausia moterimi pasaulyje, to į nieką nekeisčiau. Jei dabar man kas pasiūlytų savaitgalį praleisti Ibisoje arba namuose su savo šeima, rinkčiausi šeimą. Tai pats nuostabiausias jausmas – jaustis mylimai, turėti mylimą vyrą šalia ir mudviejų vaiką.“

Ar jiedu galvoja apie santykių įteisinimą? Martyna įsitikinusi, kad vaikas turi augti laimingoje aplinkoje ir jei tėtis su mama laimingi, parašas nieko nepakeičia.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: