Martynas Kavaliauskas – apie merginų dėmesį, santykius su žmona ir naują etapą

Martynas Kavaliauskas ir Rusnė Kavaliauskienė / Asmeninio albumo ir TV8 nuotr.
Martynas Kavaliauskas ir Rusnė Kavaliauskienė / Asmeninio albumo ir TV8 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-24 11:32
AA

Per karantiną 10 dainų sukūręs ir albumą ruošiantis atlikėjas Martynas Kavaliauskas pradeda naują karjeros etapą. Kaip pats sako, jis dėl to dėkingas savo žmonai Rusnei. Televizijos projektuose išgarsėjęs atlikėjas pripažįsta darbe sulaukiantis daug merginų dėmesio, tačiau teigia, kad namuose pavydo scenų dėl to nekyla.

„Tiek aš, tiek Rusnė į žmonių dėmesį visada žiūrime kaip į darbo dalį, todėl jokių asmeniškumų ar imtymumų mums net į galvą nešauna. Žiūrime į tai labai profesionaliai“, – prisipažino atlikėjas, savo muzikinį kelią pradėjęs televizijos projekte „X Faktorius“, į kurį jį slapta užrašė žmona Rusnė.

„Kalbant apie santykius, matėme, kad pandemija labai smarkiai pakoregavo kitų žmonių gyvenimo ritmą ir dienotvarkę. Tačiau mūsų atveju didelių pasikeitimų nebuvo. O kalbant apie koncertus, na, nebuvo labai geri metai. Iki pandemijos buvo labai įtemptas laikas, bet vis tiek labai norėčiau, kad jis grįžtų“, – pridūrė M.Kavaliauskas.

Martynas Kavaliauskas

Studijoje praleisdavo 16 valandų

Televizijos projektus „Šok su Manimi“ ir „Muzikinė Kaukė“ laimėjęs M.Kavaliauskas yra baigęs muzikos prodiusavimo studijas Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje, todėl, prasidėjus karantinui ir dingus koncertams, dienas atlikėjas leido studijoje dirbdamas su savo būsimu albumu.

„Praėjusiais metais nusprendėme pradėti kitokį kūrybinį procesą, kurį mėginome ir anksčiau, tačiau nesėkmingai. Su žmona nusprendėme viską daryti patys, todėl prodiusavimui įsigijome reikiamą techniką ir aparatūrą. Taigi, praėję metai buvo kūrybiški, o šiemet pradėjome realizuoti tai, ką visus metus brandinome. Tai mums yra naujas etapas, nauja pradžia“, – teigė M.Kavaliauskas.

Martynas Kavaliauskas ir žmona Rusnė / asmeninio albumo nuotrauka

„Per pandemiją gimė apie 10 naujų dainų, kurias planuojame išleisti po vieną per mėnesį. Kuriant jas, studijoje praleisdavau net po 16 valandų tam, kad surasčiau tinkamą skambesį ir melodiją. Visos dainos yra labai skirtingos tiek skambesiu, tiek emociniu lygiu. Bandysime būti skirtingi ir pristatyti įvairių stilių dainų“, – pridūrė atlikėjas.

Gimtadienio proga įrašė dainą

Praėjusį mėnesį 29 gimimo dieną paminėjęs M.Kavaliauskas  šventinę savaitę įrašė antrąją dainą, kuri klausytojus turėtų pasiekti jau visai netrukus. Tuo metu balandį atlikėjas išleido dainą „Blaško vėjai“, kuriai tinkamo skambesio ieškojo net 5 metus, tačiau Martynas teigia, kad, jei ne žmona, tai būtų trukę dar ilgiau.

„Dainą „Blaško vėjai“ bandėme įrašyti su orkestru – dideliu ir mažu, įvairiose studijose, davėme įvairiems kompozitoriams... Bet dažniausiai tas rezultatas nebuvo tas, kokį įsivaizdavau savo galvoje. Per tuos penkis kūrybos metus daina turėjo įvairių formų: keitėme tekstą, melodiją ir įvairiais būdais siekėme to rezultato, kol galiausiai pavyko ir tai šiais metais realizavome“, – prisimena atlikėjas.

Rusnė Kavaliauskienė ir Martynas Kavaliauskas

„Smulkmeniškumas kūryboje man siaubingai kiša koją, todėl labai dėkoju savo žmonai, kuri sako „gal jau?“. Nes jeigu ne dabar, tai gal būtų buvę ir dar penki metai“, – juokavo M.Kavaliauskas – „Klausytojas klauso visai kitaip negu kūrėjas, nes, kaip kūrėjas, vis nori pakeisti tą vieną detalę, kuri realiai tik tau yra svarbi.  Procesas taip ir gali tęstis, bet ateina laikas, kai reikia dėti tašką“.

Kodėl Martynas Kavaliauskas su žmona Rusne savo vestuves šventė 4 dienas, be kokio kito  lietuvių atlikėjo dainų neapsieinama jų namuose ir kodėl prieš pandemiją per metus net 8 kartus lankėsi Mažeikiuose – sužinosite jau šį pirmadienį, 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos Veidai“ tik per DELFI TV.

Martynas Kavaliauskas (5 nuotr.)
Augustės Kukaitytės nuotr.
+2