Martynas Kavaliauskas – apie santykius su žmona Rusne: „Mus sieja nepaprastas ryšys“

Rusnė Kavaliauskienė ir Martynas Kavaliauskas
Rusnė Kavaliauskienė ir Martynas Kavaliauskas
Šaltinis: Žmonės
2021-02-19 11:19
AA

Žinomas atlikėjas, aktorius, įvairių muzikinių televizinių projektų dalyvis ir šokėjas Martynas Kavaliauskas neslepia, jog už visus karjeros pasiekimus jis yra dėkingas savo žmonai Rusnei. Dar vaikystėje užsimezgusi judviejų draugystė išaugo ne tik į tvirtą santuoką, bet ir į sėkmingus projektus, kuriuos organizuoja ir įgyvendina kartu kaip komanda.

Kaip ir kiekvieną šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus praleisti kartu rytą kvies kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Kad laidos vedėjų kova būtų sąžininga, įvertinti jų kulinarinių sugebėjimų ir patiekalų atvyko žinomas šalies dainininkas, aktorius bei šokėjas Martynas Kavaliauskas. Atlikėjas pasakojo, jog jo ir žmonos Rusnės namuose patiekalai iš kiaušinių itin dažnai puikuojasi ant pusryčių stalo.

„Omletas ir kiaušiniai yra mūsų šeimos pusryčių karalius, tačiau prisipažinsiu, jog mano paties santykis su maisto ruošimu yra tragiškas. Vienintelis darbas, kurį virtuvėje atlieku geriausiai – tai yra pjaustymas. Žmona, tokiam darbui, mane gali palikti ir dviem valandom, kadangi tai darau ilgai, bet labai kruopščiai“, – laidoje atviravo Martynas.

Martynas Kavaliauskas / „Tomas foto“ nuotr.

Ne veltui yra sakoma, jog kelias į vyro širdį eina per skrandį. Kalbėdamas apie maistą, atlikėjas atskleidė paslaptį, kokiems patiekalams niekaip negali atsispirti, o tai bandęs padaryti, neištvėrė net savaitės.

„Kurį laiką bandžiau laikytis gan keistos dietos – nevalgyti miltinių patiekalų. Visgi, išsilaikyti man pavyko lygiai dvi dienas, nes tokie patiekalai yra mano gastronominė silpnybė“, – laidoje pasakoko atlikėjas.

Ne paslaptis, jog Martyno ir žmonos Rusnės draugystė, užgimusi dar mokyklos suole, prieš beveik ketverius metus juos atvedė prie altoriaus. Laidos vedėjų paklaustas kaip po tiek daug metų praleistų kartu, jiems pavyksta vis dar vienam kitą nustebinti, Martynas džiaugėsi, kad sėkminga santuoka paremta tvirtu ir nepaprastu judviejų ryšiu.

Martynas Kavaliauskas su žmona Rusne / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Žmona mane stebina kiekvieną dieną. Ji puikiai gamina ir jos maistas man yra pats skaniausias. Na, o man belieka atsilyginti skiriamu dėmesiu ir stengtis būti geru vyru. Su Rusne mes turime tvirtą santykį tiek darbinį, tiek gyvenimišką. Vienas kitą labai gerai jaučiame bei suprantame, todėl nesumeluosiu sakydamas, jog man labai pasisekė, kad ją turiu“, – laidoje prisipažino Martynas.

Pramogų pasaulio atstovams sudėtingą karantino laikotarpį atlikėjas stengiasi nešvaistyti veltui – jis aktyviai dirba ties nauju albumu bei ruošia ne vieną staigmeną savo gerbėjams. O kol galima daugiau laiko skirti poilsiui ir artimiesiems, Martyno su Rusnės namuose užgimė skani kulinarinė tradicija.

Martynas Kavaliauskas su drauge Rusne Egipte mėgaujasi ramybe ir vienas kito kompanija / Asmeninio archyvo nuotr.

„Mes abu mėgstame krevetes, todėl bent vieną kartą per savaitę, o kartais net ir dažniau, gaminame jas su įvairiais padažais, pasitelkiant vis kitus, dar neragautus arba abiejų pamėgtus skonius. Tai, galima sakyti, tapo mūsų firminiu patiekalu“, – laidoje atviravo vyras.

Kaip ir kada prasidėjo atlikėjo muzikinė karjera, ką Martynas veikia karantino metu ir kurio – Ilonos ar Dilano omleto interpretacija laidos svečiui patiks labiau – sužinosime jau šį šeštadienį, 8:30 val. per TV3 televiziją!

Martyno Kavaliausko ir Rusnės Jankauskytės vestuvės (81 nuotr.)
+75