Martynas Kavaliauskas apie žmoną: „Po dešimt metų vis dėlto sutiko tekėti“

Martynas Kavaliauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Martynas Kavaliauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-11-21 11:29
AA

„X faktoriaus“ dalyvis, atlikėjas, Kauno muzikinio teatro bei Andželikos Cholinos šokio teatro solistas Martynas Kavaliauskas viešėjęs „Gero vakaro šou“ studijoje atvirai pasakojo apie gyvenimą po santuokos ir muzikinę karjerą.

Žavusis atlikėjas Martynas Kavaliauskas su šypsena ir šiltais jausmais prisiminė vasarą įvykusias jo ir Rusnės vestuves, ir su pasididžiavimu visiems demonstravo mūvimą sutuoktuvių žiedą. Paklaustas kur pasipiršo savo išrinktajai, nustebino prisipažinęs, kad tai įvyko prekybos centre: „Pirmiausia, mes nusipirkom vestuvinius žiedus ir tada pasakiau, kad šiemet ko gero tuoksimės“, – pasakojo Martynas.

Mindaugas Stasiulis ir Martynas Kavaliauskas / Organizatorių nuotr.

Pasak atlikėjo, jiedu su Rusne draugavo 10 metų, o pažįstami nuo pradinės mokyklos laikų, tai gi vestuvės buvo natūralus žingsnis, o ne kažkoks netikėtumas. Kaip pats Martynas juokavo: „Po dešimt metų vis dėl to sutiko tekėti“.

Martynas Kavaliauskas su žmona Rusne / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dabar Martynas ne tik kursto šeimos židinį, bet ir yra labai užimtas savo muzikine karjera – daug koncertuoja, Kauno muzikiniame teatre vaidina dviejuose spektakliuose. Paklaustas, kaip jautėsi kai pirmą kartą įėjo į Muzikinį teatrą jau ne kaip žiūrovas, o kaip atlikėjas, Martynas su džiaugsmu ir pasididžiavimu pasakojo apie praeitas sudėtingas atrankas ir dėkojo už parodytą pasitikėjimą: „Norėčiau padėkoti visiems – režisieriams, administracijai, apskritai visiems, kurie patikėjo ir pasitikėjo manimi, nes tai buvo mano pirmas vaidmuo ir dar pagrindinis“, – sakė jis.

Kad Martynas apdovanotas ne eiliniu talentu, pademonstravo čia pat studijoje – meistriškai „įsikūnijo“ į žinomus Lietuvos dainininkus ir atkartodamas jų balsus bei dainavimo manierą atliko populiariausias jų dainas. Studijos žiūrovai buvo sužavėti, kaip Martynas dainuoja Kosto Smorigino balsu – jei nematytum vaizdo, sunku būtų net atskirti, kad dainą „Paukščiai“ atlieka ne K. Smoriginas, o Martynas. Jam puikiai pavyko atkartoti ir Vytauto Kernagio balsą dainuojat „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, ne ką prasčiau sekėsi ir perteikti Virgio Stakėno bei Ovidijus Vyšniausko balso tembrą bei dainavimo manierą.

Mindaugas Stasiulis ir Edita Užaitė

Studijoje viešėjo dar viena pramogų pasaulio ir teatro atstovė – aktorė Edita Užaitė, atlikusi vieną pagrindinių vaidmenų naujame lietuviškame filme „Melagiai“. Kaip ji apibūdino – šis filmas apie visus mus, mūsų šeimas, kai visi susirenka prie šventinio Kalėdų stalo ir stengiasi nesusipykti.