Martynas Kavaliauskas surengė pirmąjį šventinį koncertą

Martyno Kavaliausko koncertas Kaune/ Dovydo Gaidamavičiaus nuotr.
Martyno Kavaliausko koncertas Kaune/ Dovydo Gaidamavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-08 10:02
AA

Pirmąjį gruodžio savaitgalį dainininkas Martynas Kavaliauskas savo gerbėjus pakvietė į jau tradicinio šventinio koncertinio turo startą Kaune. Visiškai sausakimšoje koncertų salėje, akompanuojant Rinktiniam bigbendui daugiau nei dvi valandas skambėjo gražiausi visų laikų lietuviški ir pasauliniai hitai.

Atsivėrus scenos uždangai, žiūrovai galėjo išvysti elegantišką, išskirtinio dydžio sietyną, kuriam pagaminti prireikė beveik 300 metrų kristalų girliandos – jis koncerto scenografijai suteikė išskirtinį pojūtį ir įspūdį.

Vakaro metu netrūko ir staigmenų: „Specialiai šiam koncertiniam turui subūrėme geriausius Lietuvos muzikantus į Rinktinį bigbendą, tai man labai svarbu, kadangi jau ketvirtus metus iš eilės didžiuosiuose metų koncertuose galiu pasirodyti su  tiek daug talentingų žmonių vienoje scenoje, ačiū, kad esate su manimi kasmet – tai man didžiausia dovana“,- atsidavimo ir pagarbos muzikantams bei publikai neslėpė Martynas vos prasidėjus šventiniam šou. Žiūrovai neliko skolini, ovacijos ėmė plūsti nuo pirmosios dainos.

Martyno Kavaliausko koncertas Kaune/ Dovydo Gaidamavičiaus nuotr.
Martyno Kavaliausko koncertas Kaune/ Dovydo Gaidamavičiaus nuotr.

„Mėgstu tik tikrus dalykus – gyvą orkestro skambesį, gyvą betarpišką buvimą su žmonėmis, bendravimą. Nesu socialinių tinklų žmogus, su savo gerbėjais mieliau susitinku koncertuose, šį mėnesį turėsime net 33 pasirodymus turo koncertuose ar kitose šventėse, didžioji jų dalis su bigbendu – tai didžiausias malonumas“,- sakė Martynas.

Šventinio koncerto repertuaras atrinktas itin kruopščiai ir, greičiausiai, įtiktų net išrankiausiam skoniui. Dainos keitė viena kitą, skambėjo Franko Sinatros, Edit Piaf, Queen, Abba, Elvio Preslio kūriniai ir legendinių lietuviškų dainų orkestruotos versijos.

Scenoje pasirodė ir Martyno šokėjų trupė, tarp kurių – partnerė Renata Gramauskaitė, su kuria prieš penkerius metus jiedu laimėjo televizinį šokių projektą. „Laikas tiesiog skrieja, linkiu jums nieko nesigailėti, rasti laiko artimiausiems žmonėms, siekti savo slapčiausių svajonių – šiais metais didžiausias mūsų turo koncertas įvyks šv. Kalėdų vakarą Vilniuje – „Cozy by Siemens arena“, nuoširdžiai kviečiu atvykti su visa šeima – mes pažadame nuostabų, kokybišką vakarą“.

Martyno Kavaliausko koncertas Kaune (20 nuotr.)
+14