Martynas Starkus grįžta į televizijos eterį

Martynas Starkus / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Į LRT televizijos eterį grįžta muzikinių pokalbių šou „Vakarėja“ su Martynu Starkumi.

Jau šį šeštadienio vakarą žiūrovų laukia aktoriaus Giedriaus Savicko, dainininkės Jurgos Šeduikytės, grupės „The Roop“ lyderio Vaidoto Valiukevičiaus ir vieno žinomiausių pasaulio sopranų, operos solistės Asmik Grigorian istorijos. Taip pat skambės daug geros muzikos, o linksmą nuotaiką studijoje palaikys improvizacijos teatras „Kitas kampas“.

Martynas Starkus ir Giedrius Savickas

„Šį sezoną laida bus intensyvesnė, labiau banguojanti ir su dar daugiau geros nuotaikos. Be to, žiūrovai išvys atnaujintą, dar gražesnę ir didesnę studiją. Ypač džiugina gyvai grojančių ir nuotaiką kuriančių muzikantų grupė. „Kitas kampas“ aktoriai taip pat vietoje ir laiku. Tai išties puikus vasariškas projektas – būtent tai, ko ir reikia karštuoju metų laiku“, – sako „Vakarėja“ vedėjas M. Starkus apie antrajam sezonui į eterį LRT grįžtantį didelio pasisekimo sulaukusį pokalbių šou.

Jurga Šeduikytė ir Asmik Grigorian

Martynas pripažįsta, kad rengiant tokią laidą vasarą laukia ir papildomi iššūkiai – pasikviesti į svečius žiūrovų mylimus aktorius ar dainininkus vasarą sudėtingiau, nes jie visi be galo užimti žmonės. „Labai pasisekė, kad Asmik buvo Lietuvoje. Dar praėjusiais metais ji žadėjo ateiti į svečius, tačiau sutrukdė darbai. Šiemet visgi pavyko suderinti darbus ir dalyvavimą „Vakarėja“ laidoje“, – apie laidos filmavimo užkulisius kalba M. Starkus.

 

Giedrius Savickas

„Vakarėja“ vedėjas sako tikintis, kad laida patiks tiek mažiesiems, tiek ir brandiems žiūrovams. Mėgstantys įdomius pokalbius išgirs, kaip šiandien gyvena žinomi Lietuvos žmonės, bus galima pasijuokti iš netikėtų improvizacijų, pasiklausyti geros muzikos.

„Vakarėja“ – šeštadieniais, nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Skaitykite daugiau