Martyno Pociaus sužadėtinė Viktorija Kunauskaitė pasidalijo įspūdžiais iš Eurolygos finalo ketverte atliktos praktikos

Viktorija Kunauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Viktorija Kunauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-16 13:35
AA

Šokėja ir krepšininko Martyno Pociaus sužadėtinė Viktorija Kunauskaitė, šiuo metu gyvenanti Ispanijoje, nesėdi sudėjusi rankų ir skinasi kelią į mokslo aukštumas.

Eurolygos krepšinio institute sporto vadybos ir rinkodaros magistro laipsnio siekianti Viktorija su Eurolygos gerbėjais pasidalijo savo patirtimi ir įspūdžiais iš darbo Eurolygos finalo ketverto rungtynių, kur ji atliko praktiką.

„Sveiki, Eurolygos gerbėjai! Noriu pasidalyti savo patirtimi, kurią gavau per finalo ketvertą Londone, taip pat pasidžiaugti nuostabiu renginiu, kurio niekada nepamiršiu. Tai buvo pirmas kartas, kai dalyvavau finalo ketverte ir turėjau galimybę pamatyti renginį ne tik kaip gerbėja. Galėjau pamatyti visą virtuvę. Buvo įdomu pamatyti, kas vyksta užkulisiuose ir kiek pastangų reikia įdėti organizuojant tokį renginį. Neverta net sakyti, kaip aš džiaugiuosi galėjusi būti viso to dalimi“, – savo laiške krepšinio gerbėjams rašė V.Kunauskaitė.

Mergina džiaugėsi, kad galėjo susitikti su Marshallu Glickmanu, Alanu Richardsonu, George‘u Ravellingu ir kitais.

Eurolygos finalo ketverte taip pat žaidė „Madrido Real“ komanda, kuriai atstovauja Viktorijos sužadėtinis M.Pocius. Tiesa, nors jis pats ir viešėjo Londone, už komandą nežaidė, mat yra patyręs traumą.

„Ir nors buvo sunku matyti juos taip arti tikslo, tačiau finale pralaimėjusius, ši mano patirtis Eurolygos finalo ketverte yra didžiulė gyvenimo sėkmė“, – Eurolygos gerbėjams rašė V.Kunauskaitė.