Martynui Kavaliauskui – 30-imt: apie trankią šventę, santykius su žmona Rusne ir egzotišką kelionę

Martynas Kavaliauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Martynas Kavaliauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-04-23 18:30
AA

Vienam talentingiausių ir simpatiškiausių atlikėjų Martynui Kavaliauskui balandžio 20-ąją suėjo 30-imt. Šia proga jis peržvelgė savo praėjusius metus ir pasidžiaugė, kad likimas jam atsiuntė nuostabią žmoną Rusnę, su kuria kartu koja kojon žengia dar nuo pradinių klasių. Jiedu – ne tik gyvenimo partneriai, bet ir aktyvūs keliautojai, neseniai viešėję Zanzibare. Vis dėlto gimtadienio šventę Martynas rengs Lietuvoje, o ši bus dviguba, nes balandį – ir jo mylimosios jubiliejus.

Kaip gimtadienį švenčiantis Martynas Kavaliauskas pasakojo portalui 15min, savo trisdešimtmetį jis pasitiko įvairialypėmis nuotaikomis – ir ramiomis, nes daugelis dalykų, o taip pat ir žmonių jo gyvenime išties jau suradę saugias savo vietas, ir jautriomis – dėl įvykių Ukrainoje, ir ambicingomis, matyt, dėl skaičių simbolikos...

„Norisi dar daugiau visko sukurti, padaryti, patirti. Jaučiuosi laimingas ir jaučiu, kad ateityje manęs laukia dar daug įdomių dalykų“, – 15min teigė dainininkas.

Per pastaruosius 30-imt metų atlikėjo gyvenime buvo išties daug naujų pradžių – studijos, televizija, teatras, įvairūs laimėjimai ir nusivylimai, vaikystė, jaunystė, santuoka, žmonės, kolegos, vis nauji ir nauji kūrybiniai projektai.

„Negaliu atsakyti, kas yra svarbiausia – turbūt kiekviena, net ir maža dalis yra svarbi, nes tai mano gyvenimas, kurį kasdien kūriau nedideliais žingsniais, negailėdamas savęs, su dideliu užsidegimu ir meile“, – pabrėžė jubiliatas.

Martynas Kavaliauskas/Teodoro Biliūno/„Žmonės Foto“ nuotr.

Martynas neslėpė gyvenime labiausiai esantis dėkingas savo tėvams. Jie, kaip tikino, suteikė galimybę augti darnioje, šviesioje aplinkoje.

„Galima sakyti, tai toks itin tvarus pamatas, kuris vėliau duoda labai daug aiškumo ir ramybės jauno žmogaus kelyje“, – sakė M.Kavaliauskas.

Taip pat jis dėkingas ir likimui, kuris padovanojo galimybę sutikti savo nuostabią žmoną Rusnę: „Tikiu, kad mylima moteris vyro gyvenime visgi yra visko pradžia.“

Martynas su Rusne pažįstami nuo pradinių klasių. Paklaustas, ar per tiek laiko jų santykius buvo ištikusi krizė, pašnekovas teigė, kad tokių didelių, kurios priverstų pasukti skirtingais keliais, tikrai nebuvo.

„Manau, tam daug reikšmės turi ir žmonių suderinamumas, ir pagarba, ir meilė, ir protas. Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes visų žmonių santykiai yra skirtingi. Anksčiau maniau, kad santykiuose visi ieško tų pačių dalykų ir tų pačių reikšmių, dabar suprantu, kad turbūt ne visi.

Martynas Kavaliauskas su žmona Rusne / Asmeninio archyvo nuotr.

Bent jau mūsų atveju, manau, daug reikšmės turi tai, kad daugeliu požiūrių esame išties panašios asmenybės, tačiau skiriasi mūsų temperamentai, o tai į santykius atneša daug harmonijos. Esame labai panašūs, bet šiek tiek skirtingi“, – apie ilgamečius santykius su žmona portalui 15min atviravo jubiliatas.

Kartu su savo gyvenimo partnere Martynas daug keliauja. Prieš kelias savaites viešėjo Zanzibare. Pastaroji kelionė, kaip teigė, vyko gana spontaniškai.

„Pasiderinome, atsižvelgdami į koncertų grafiką. Norint atostogoms skirti daugiausiai laisvų turimų dienų, ši kryptis buvo mums patogi, tad nusipirkome skrydžio bilietus, o vėliau susiplanavome, kaip keliausime pačioje saloje.

Martynas Kavaliauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Abu su žmona socialiniuose tinkluose sekame daug įvairių po pasaulį keliaujančių žmonių, tad Zanzibaras buvo viena iš seniau nužiūrėtų krypčių. Esame apkeliavę gana daug pasaulio salų, tad jei pasitaiko galimybė vykti nauja kryptimi, stengiamės tokios progos nepraleisti.

Zanzibaras – tobula kryptis atostogoms, su balto smėlio paplūdimiais, afrikietiškai lengva ir lėta atmosfera, ir draugiškais vietiniais. Patiko, kad ten beveik nebuvo didelių, grandiozinių viešbučių, masinio turizmo. Taip pat nuostabu tai, kad pasinaudojome galimybe nuvykti į laukinės gamtos safarį žemyninėje Tanzanijos dalyje. Mano akimis, tai – tikras pasaulio stebuklas. Matėme didžiulius būrius laukinių žirafų, zebrų, antilopių, begemotų, liūtų“, – savo įspūdžius komentavo pašnekovas.

Martynas Kavaliauskas / Asmeninio archyvo nuotr.

Vis dėlto savo gimtadienio svetur Martynas nusprendė nešvęsti. Nors neslepia, kad tokių minčių buvo. Kadangi tiek jis, tiek žmona šį mėnesį mini savo 30-uosius gimtadienius, jie surengs šventę sau ir artimiesiems. Martynui geriausia dovana – švęsti su artimiausiais draugais.

„Šįkart nusprendėme atšvęsti trankiai dideliame draugų, šeimos ir kolegų rate. Nes kodėl gi ne?“ – šyptelėjo M..Kavaliauskas.

Jubiliato gyvenime pažymėta ne viena pergalė projekte ir iki šiol sėkmingai vystoma muzikinė karjera. Paklaustas, kokių dar pergalių jis sieks ateinančiais metais, Martynas patikino, jog iš tiesų jų visai nesureikšmina.

„Kaip daug kartų laimėjęs žmogus, galiu pasakyti, kad didžiosios pergalės yra arba tie dalykai, kurie ateina po to, arba pati kelionė į laimėjimus. Tai yra dalykai, kurie duoda ir kurie išlieka.

Manau, kad buvimas pačiame viršuje arba pergalėje greičiausiai tėra tik paties žmogaus tam tikro egoizmo paglostymas, o žiūrint plačiau tos pergalės yra gana laikina, niekam kitam pernelyg neįdomi stotelė“, – portalui 15min sakė jis.

Ateičiai jis turi daug tikslų – toliau kurti ir leisti savo muziką, toliau groti daug gyvos, gražios muzikos žmonėms, o svarbiausia – mokėti nuoširdžiai ir ramiai pasidžiaugti tuo, kas jau padaryta, kas sukurta.

„Grįžtant prie mažų ir didelių pergalių – galbūt ir labiau jas vertinti, atsigręžti atgal, o ne tik kūlversčiais verstis į priekį“, – šypsojosi M.Kavaliauskas.

Fotogalerija:

Martynas Kavaliauskas (5 nuotr.)
Augustės Kukaitytės nuotr.
+2