Maskvoje – Emilio Vėlyvio „Nakties sergėtojų“ premjera: žiūrovai liko sužavėti

Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojai“ komanda / „Garsų pasaulio įrašų“ nuotr.
Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojai“ komanda / „Garsų pasaulio įrašų“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-18 11:56
AA

Emilio Vėlyvio tamsos būtybės pasirodė viešumoje – Maskvoje įvyko pirmoji filmo „Nakties sergėtojai“ raudonojo kilimo premjera. Joje dalyvavo filmo kūrėjai: režisierius, prodiuseriai, vaidinę aktoriai bei Rusijos pramogų pasaulio žvaigždės, kurie liko filmu sužavėti ir audringai sveikino visą komandą.

Prieš pat premjerą telefonu pakalbintas režisierius Emilis Vėlyvis neslėpė nekantraujantis išvysti savo kūrinį didžiajame ekrane.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kito pasaulio būtybės – Emilio Vėlyvio režisuotoje fantastinėje juostoje „Nakties sergėtojai“

Paklaustas, ar nesijaudina, Emilis, kaip visada, vyriškai patikino, kad jaučiasi ramus, nes visus prodiuserių lūkesčius įgyvendino. Siekdamas kuo geresnio galutinio rezultato, lietuvių režisierius liko Maskvoje ir pats kuravo kūrybinį postprodukcijos procesą iki galo.

Emilis Vėlyvis / „Garsų pasaulio įrašų“ nuotr.

Apie filmą

„Nakties sergėtojai“ – filmas, sukurtas pagal geriausius kitus šio žanro pavyzdžius, kaip „Vyrai juodais drabužiais“ ir „Nakties sargyba“. Vilkolakiai, vampyrai, raganos – realiai egzistuoja. Jeigu jūs iki šiol nesusidūrėte su jais, vadinasi tai yra specialiųjų tarnybų slaptojo būrio „N“ nuopelnas, kuris saugo ir prižiūri alternatyvaus pasaulio gyventojus. Paprastas kurjeris atsitiktinai tampa blogio būtybių užpuolimo liudininku viename viešbutyje, ir tada jam pasiūlomas naujas keistas darbas. Būrio „N“ darbuotojai yra mirtingieji, bet per kieti net vampyrų dantims.

Nuo rugsėjo 2 d. „Nakties sergėtojus“ kinuose žiūrovai išvys ir Lietuvoje.

Emilis Vėlyvis Masvoje pristatė filmą „Nakties sergėtojai“ (15 nuotr.)
+9