Mažajam princui Louisui – ketveri: šeima pasidalijo Kate Middleton užfiksuotais kadrais

Kate Middleton ir princas Williamas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Kate Middleton ir princas Williamas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-23 10:56
AA

Balandžio 23-oji – svarbi diena britų karališkąjai šeimai. Tą dieną Kate Middleton ir princo Williamo jauniausioji atžala princas Louisas švenčia ketvirtąjį gimtadienį!

Šia proga laimingi trijų atžalų tėvai tradiciškai pasidalijo nematytomis jaunėlio nuotraukomis.

Teigiama, kad princo Louiso ketvirtojo gimtadienio proga paviešinti kadrai užfiksuoti Norfolko paplūdimyje. Kone visus vaikų portretus, skelbiamus oficialiuose rūmų puslapiuose, fotografuoja pati hercogienė Kate Middleton. Šios fotografijos – ne išimtis.

Vienoje nuotraukoje plačiai besišypsantis princas Louisas užfiksuotas bėgantis pas mamą. Kitame kadre berniukas nufotografuotas rankose laikantis kriketo kamuolį. Mažylis atrodo kaip tikras sportininkas!

Žvelgiant į nuotraukas nekyla abejonių, kad princas Louisas mėgaujasi savo vaikiška kasdienybe.

Vėjuota šiaurinė Norfolko pakrantė užima ypatingą vietą Kembridžo hercogų širdyse. Čia šeima gali kartu atsipalaiduoti kopdama į smėlio kopas, mokydamasi buriuoti ar maudydamiesi jūroje.

Pernai dešimtųjų vestuvių metinių proga princas Williamas ir Kate Middleton paviešino žavų šeimos vaizdo įrašą, kurio dalis taip pat nufilmuota Norfolko paplūdimyje.

Trečioji Kembridžo hercogų atžala, princas Louisas, gimė 2018 metų balandžio 23 d. 11 val. 01 min. Londono laiku (13 val. 01 min.). Apie kūdikio gimimą Kensingtono rūmai pranešė laišku žiniasklaidai ir žinute „Twiter“ paskyroje.

Kaip reikalauja karališkasis protokolas, pirmiausia apie mažylio gimimą sužinojo karalienė Elizabeth II – jai princas Williamas paskambino tiesiai iš ligoninės.

Berniukas eilėje į Jungtinės Karalystės sostą nustūmė savo dėdę princą Harry į šeštą vietą. Naujagimis yra penktas eilėje į sostą po savo senelio princo Charleso, savo tėvo bei brolio su seserimi.

Fotogalerija:

Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine (18 nuotr.)
+12