Mažasis Louisas debiuto balkone metu pasipuošė taip pat, kaip princas Harry vaikystėje

Catherine Middleton ir princas Williamas su vaikais: George'u, Charlotte ir Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Catherine Middleton ir princas Williamas su vaikais: George'u, Charlotte ir Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-06-14 09:30
AA

Didžioji Britanija vis dar gyvena šventinėmis nuotaikomis. Jų mylima karalienė Elizabeth II mini 93 metų sukaktį. Jos Didenybė Elizabeth II gimimo dieną švenčia dukart per metus. Pirmąjį kartą – balandžio 21-ąją (tai oficialus monarchės gimtadienis) ir birželio viduryje – tada kiekvienais metais yra rengiamas iškilmingas paradas. Ne išimtis ir šie metai, tad saulėtą šeštadienį monarchė surengė kasmetinį Raitosios sargybos paradą.

Ši tradicija atkeliavo iš 1748-ųjų, tad kasmet vykstantis „Trooping for Colour“ paradas sutraukia minias britų bei svečių.

Kone visų susirinkusiųjų žvilgsniai krypo ne tik į neseniai sūnų pagimdžiusią Meghan Markle, bet ir į mažąjį princą Louisą. Tai buvo pirmasis jo pasirodymas garsiajame Bakingamo rūmų balkone. Visgi, labiausiai aptarinėjama buvo berniuko apranga.

Princas Louisas buvo pasipuošęs tokiu pačiu baltų marškinėlių su melsvais siuvinėjimais ir mėlynų šortų kostiumėlio deriniu, kaip ir jo dėdė, princas Harry, 1986-ųjų metų „Trooping for Colour“ parade. Louiso mama, Kembridžo hercogienė Catherine Middleton, jau ne pirmą kartą vaikus rengia tokiais deriniais, kuriuos anksčiau yra vilkėję princas Williamas ar princas Harry.

Beje, sąsajų su tų metų paradu galima rasti ir pačios Kate aprangoje. Kembdridžo hercogienė iškilminga proga pasirinko geltoną kostiumėlį, o 1986-ųjų metų parade princesė Anne vilkėjo geltoną suknelę ir rankose laikė mažylį princą Harry.

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas / „Scanpix“ nuotr.

Kartu su karaliene parade pasirodė ir kiti britų karališkosios šeimos nariai. Viena labiausiai lauktų – Sasekso hercogienė Meghan Markle. Po to, kai gegužės 6-ąją moteris pagimdė judviejų su princu Harry sūnų Archie Harrison Mountbatten-Windsor, tai yra antrasis jos pasirodymas visuomenėje.

Meghan Markle vienoje karietoje vyko ne tik su vyru Harry, bet ir su Kembdridžo hercogiene, princo Williamo žmona Catherine Middleton. Nors visuomenėje sklando kalbos esą moterys negali viena kitos pakęsti, karalienės gimtadienio šventės parade abi šypsojosi ir plepėjo. Kartu su jomis toje pačioje karietoje važiavo ir princo Charleso žmona, Kornvalio hercogienė Camilla.

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas / „Scanpix“ nuotr.

Karališkajai šeima po truputį renkantis į Bakingamo rūmų balkoną mažieji princo Williamo ir hercogienės Catherine vaikai nusprendė pajuokauti.

Princesė Charlotte su mažiausiuoju broliu princu Louisu buvo rūmų viduje ir prispaudę veidelius prie lango pašėlusiai mojavo. Vėliau jau kartu su tėvais ir broliu George'u išėjo į balkoną pasižiūrėti lėktuvų šou.

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas / „Scanpix“ nuotr.

Meghan Markle ir princas Harry taip pat su visa šeima buvo Bakingamo rūmų balkone. Tiesa, mažylis Archie liko namuose ir su tėvais nepasirodė visuomenei.

Karalienės Elizabeth II gimimo dienos paradas (44 nuotr.)
+38