Mažoji Donato Montvydo dukrytė pasisakė: laukia gimstant broliuko

Donatas ir Veronika Montvydai su dukra Adele. / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Donatas ir Veronika Montvydai su dukra Adele. / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-27 19:37
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016, sukvietę į vieną vietą ryškiausias pramogų pasaulio žvaigždes. Ant raudonojo kilimo žibėjo (tiesiogine šio žodžio prasme) Montvydų šeima.

Donatą ir Veroniką Montvydus bei jų trimetę dukterį Adelę šventei iščiustijo stilistas Marius Stanevičius, kuris rūpinosi Donato įvaizdžiu ir „Eurovizijos“ metu.

Dainininkas juokėsi, kad Mariumi taip pasitiki, jog nė nežino, ką jis ir jo mylimos moterys vilki. Donatas žinojo tik tiek, kad avi „Prada“ batus.

Tuo tarpu žvyneliais padabinta suknelė išryškino dailų Veronikos pilvuką. Iki šiol nebuvo skelbiama, kas gims porai. Šią paslaptį, kruopščiai saugomą po devyniais užraktais, išdavė mažoji Adelė.

Pakalbinta raudonojo kilimo transliacijos vedėjų Adelė džiugiai pareiškė, kad laukia gimstant broliuko.

Pasimetęs D.Montvydas dar bandė paaiškinti, kad iš tiesų nežino, kas gims. Vis dėlto Adelės nuoširdus džiaugsmas įtikino daugiau televizijos žiūrovų.

Šie M.A.M.A. apdovanojimai Donatui yra ypatingi. Jis šiemet - favoritas, nominuotas net penkiose kategorijose. Donatas pretenduoja į Metų atlikėjo, Metų popmuzikos atlikėjo, Metų koncertinio atlikėjo, Metų dainos ir Metų albumo apdovanojimus.