Mažoji Mia iš „Maištingojo amžiaus“ užaugo: sukūrė šeimą ir pavirto įstabaus grožio moterimi

Žmonės.lt fotomontažas / Stop kadrai iš serialo REBELDE WAY
Žmonės.lt fotomontažas / Stop kadrai iš serialo REBELDE WAY
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-19 11:04
AA

Argentiniečių serialas „Maištingas amžius“ („Rebelde Way“) puikiai žinomas 90-ųjų kartos vaikams. Ne vienas tuomet svajojo suburti grupę ir įsimylėti taip karštai, kaip pagrindiniai šio serialo herojai.

Mia Colucci Cáceres, kurios vaidmenį sukūrė aktorė Luisana Lopilato (30), puikavosi plakatuose ant daugelio mergaičių sienų.

Turtingų tėvelių dukrelė su didžiule širdimi – tokią ją prisimena daugelis serialo gerbėjų. Tačiau laikas bėga. Luisana ištekėjo, sukūrė šeimą ir augina du vaikus.

Gražuolė ilgai blaškėsi, kol sutiko savo svajonių vyrą. 11 metų už ją vyresnį kanadų dainininką Michael Buble. Romanas įsiplieskė greitai. Susipažinę 2010 metais, 2011 jie susižadėjo ir netrukus susituokė.

2013 m. rugpjūčio 27 d. ankstų rytą pora susilaukė pirmagimio. Sūnaus, kurį pavadino Noah. Vėliau moteris susilaukė antrojo sūnaus Elias.

Žaviosios aktorės karjera susiklostė išties puikiai. Luisana reklamavo „Promesse“ maudymosi kostiumėlius. Fotografavosi ir filmavosi įvairiose reklamose, filmavosi filmuose ir serialuose. Iki šiol ji yra trokštamas modelis ir aktorė.

Luisana Lopilato (11 nuotr.)
+5