Medaus mėnesio romantika: Simas Jasaitis savo žmonai Oksanai Maldyvuose suruošė vakarienę ant vandenyno kranto

Oksana ir Simas Jasaičiai / Asmeninio albumo nuotr.
Oksana ir Simas Jasaičiai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-01 20:31
AA

Į povestuvinę kelionę išvykę jaunavedžiai dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė ir krepšininkas Simas Jasaitis mėgaujasi ne tik šiltu oru, balto smėlio paplūdimiais, palmėmis ir Indijos vandenyno teikiamais malonumais, bet ir romantika. Kaip gi kitaip? Juk toks ir turi būti įsimylėjėlių medaus mėnuo.

Ketvirtadienio vakarą Oksana savo „Facebook“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje ji ir Simas romantiškai vakarieniauja paplūdimyje. Šios vakarienės metu muziką atstojo bangos, o abiejų veidus apšvietė žvakių šviesa. O.Pikul-Jasaitienė po nuotrauka rašė: „Ačiū vyrui už nuostabią privačią vakarienę pajūryje. Love you!”.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su dainininke, ji pasakojo, kad vakarienė, kurios metu valgė ką tik iš vandenyno ištraukas gėrybes, buvo puiki.

Pasiteiravus, kaip gi porai sekasi leisti medaus mėnesį, Oksana patikino, kad viskas primena pasaką. „Nuostabiai. Mums tai – tikras rojus. Medaus mėnuo, nuostabi gamta, romantika, poilsis. Ko daugiau norėti per tokias atostogas“, – retoriškai klausė neseniai Simo žmona tapusi Oksana.

Oksana ir Simas Jasaičiai savo gyvenimus sujungė liepos 19-ąją dieną. Medaus kopinėti į Maldyvus pora išvyko prieš kiek daugiau nei savaitę.