Medeina ir Liudvikas Andriuliai laukia šeimos pagausėjimo

Nidoje susituokė Medeina Čijauskaitė ir Liudvikas Andriulis/ Akvilės Razauskienės nuotr.
Nidoje susituokė Medeina Čijauskaitė ir Liudvikas Andriulis/ Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-11 14:17
AA

Rugpjūčio pradžioje atšventę vestuves, tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina Čijauskaitė ir telekomunikacijų verslo ekspertas Liudvikas Andriulius gyvena džiugiomis nuotaikomis. Pora laukiasi pirmosios bendros atžalos.

Džiugia naujiena Medeina pasidalijo savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Moteris atskleidė, kad laukiasi dukros.

„Jau padoru pranešti viešai, kad galimai po kurio laiko būsiu jau ne tik pamotė be dramos, bet ir mama be dramos. Na, su šiek tiek dramos greičiausiai. Viskas, dabar jau bus tik egzaltuoti motinystės post'ai ir daugiskaitiniai įvardžiai, laikykitės“, – juokavo ji.

Medeina patikino, kad nuo šiol žada dažniau pasidalinti savo mintimis apie naują gyvenimo etapą.

„Šiuo bei tuo apie savo naujovišką būseną tikrai pasidalinsiu, gal bus įdomu, – rašė ji. – O daugiau niekas, be to augančio drakono, nepasikeitė. Andriulis siunčia linkėjimus, sakė, girdėjo kažkur, kad vaikus auginti nėra lengva. Kažkodėl įtariu, kad dukrytė vynios šitą bestiją kaip šiltą vatą, na bet pamatysim.“

Medeina prisipažįsta, kad buvo beveik apsisprendusi likti netekėjusi. Esą geriau vienai nei su bet kuo. Net abejojo, ar kam nors atrodė esanti svajonių nuotaka – per daug sudėtinga, per daug mėgsta ginčytis. Tikra žemaitė. „Tačiau kai sutikau Liudviką, iš karto supratau, kad tai toks žmogus, kokį sutikti ir norėjau. Susitikome pokalbio ir nenustojame kalbėtis iki šiol“, – pasirinkimą, kodėl širdis užkliuvo už vedusio ir turinčio vaikų, paaiškina Medeina.

Nidoje susituokė Medeina Čijauskaitė ir Liudvikas Andriulis/ Akvilės Razauskienės nuotr.

„Abiem „nuskrido stogai“, – pritaria Liudvikas. – Buvau kaip durnaropių apsirijęs. Niekas mūsų neatkalbinėjo, visiems buvo akivaizdu, kas mudviem su Medeina nutiko.“

Situacija išties buvo skausminga. Vien faktas, kad vyras ateina iš savo šeimos namų, turėjo slėgti. Tačiau Medeinai nė sekundės nebuvo kilusi mintis viską baigti. „Kai Liudvikas panirdavo į krizę, paklausdavau: „Ar nori būti likusį gyvenimą be manęs?“ Jis pagalvodavo ir sakydavo: „Ne.“

O ką reiškia vyrui būti pasiklydusiam tarp dviejų moterų – ir tos gaila, ir tą myliu? Liudvikas neslepia, kad užgriuvo visi klasikiniai rūpesčiai. Gėdos jausmas. Pareiga ir meilė. Be abejonės, vaikai... „Esu dėkingas Medeinai, kad tvirtesniu nei mano charakteriu ištempė ant savo pečių tą sunkų laikotarpį. Gal dėl to taip ir branginame savo ryšį, nes jis mums atėjo nelengvai“, – žurnalui „Žmonės“ meilės istorijos pradžią prisiminė pora.

„Niekada nesvajojau apie vestuves, bet jų nusipelnė mano tėvai – dėl jų verta tokią šventę organizuoti“, – atviravo Medeina. Tad brangiausių žmonių akivaizdoje jie ištarė svarbųjį „Taip“ praėjusį rugpjūtį Nidoje. Šventėje dalyvavo ir Liudviko Andriulio sūnūs – dvylikametis Aleksas bei septynerių Kostas. Berniukai puikiai sutaria su tėvo išrinktąja.

Medeinos Čijauskaitės ir Liudviko Andriulio vestuvės (9 nuotr.)
+3