Medeina ir Liudvikas Andriuliai mini pirmąsias vestuvių metines: „Tėvystė mus dar labiau suartino“

Medeina ir Liudvikas Andriuliai / Akvilės Razauskienės nuotr.
Medeina ir Liudvikas Andriuliai / Akvilės Razauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-04 18:02
AA

„Kiekvieni metai kažkuo nustebina, tačiau šie tikrai buvo ypatingi – sulaukėme dukrelės Anos. Jos laukimas, o dabar jau ir auginimas leido mums pažinti vienas kitą dar kitokioje šviesoje. Esame labai laimingi“, – Žmonės.lt prisipažino tarptautinės komunikacijos specialistė Medeina Andriulienė. Ji su vyru verslininku, telekomunikacijų ekspertu Liudviku Andriuliu rugpjūčio 3-ąją paminėjo popierines – pirmąsias – vestuvių metines.

Nors amžiną meilę vienas kitam prisiekė vos prieš metus, romantiškus santykius pora puoselėja jau septynerius. Medeina atvira – per tą laiką buvo labai daug visko.

„Sakome, kad geriausi mūsų atsiminimai yra tie, kuriuose esame kartu, tačiau kartu išgyvenome ir netektis, darbines krizes, statybas – esame patikrinti šiltu ir šaltu. Jau būtume visai nieko prieš ramius metus be didelių įvykių“, – Žmonės.lt kalbėjo M.Andriulienė.

Šių metų balandžio 11 dieną pora sulaukė stebuklo – jiems gimė pirma jų bendra dukra Ana. Apie šeimos pagausėjimą kalbėdama Medeina Žmonės.lt sakė, kad negali atsidžiauti – sulaukus Anos gyvenimas pasikeitė tik į gerą.

Liudvikas ir Medeina Andriuliai/ Akvilės Razauskienės nuotr.

„Kaip ir visi būsimi tėvai šiek tiek jaudinomės kaip čia bus – nors ir auginame du Liudviko sūnus iš pirmos santuokos, tačiau kūdikis juk kas kita. Dažnai tai būna rimtas išbandymas šeimoms. Tačiau abu esame „su patirtimi“, nebe jaunikliai, abiems yra tekę auginti kūdikius iki tol, be to jau ne pirmus metus buvome kartu ir gerai pažinojome vienas kitą, tad kūdikis visai nebuvo šokas“, – kalbėjo Medeina.

„Patys negalime atsistebėti, kaip sklandžiai adaptavomės prie naujos realybės ir kokie laimingi esame. Atrodo, kad Ana visuomet buvo mūsų šeimos dalis. Šis naujas tėvystės etapas mus dar labiau suartino ir net nemiegotos naktys džiugina. Jau žinome iš patirties, koks trumpas ir brangus šis kūdikystės etapas“, – džiaugėsi tarptautinės komunikacijos specialistė.

Liudvikas ir Medeina Andriuliai/ Akvilės Razauskienės nuotr.

Medeina pabrėžia, kad jų šeimoje – labai svarbu atvirumas ir bendravimas: „Labai daug kalbamės. Visų pirma, esame geriausi draugai. Visą laisvą laiką leidžiame kartu. Kitam toks santykis gal būtų per intensyvus, bet mums toks tvirtas ryšys – santykių pagrindas. Gerbti vienas kitą ir nepamiršti kvailioti.“

Liudvikas ir Medeina Andriuliai su vaikais/ Akvilės Razauskienės nuotr.

Medeina ir Liudvikas meilę vienas kitam prisiekė praėjusių metų rugpjūtį. Vestuvės vyko Nidoje. 

„Niekada nesvajojau apie vestuves, bet jų nusipelnė mano tėvai – dėl jų verta tokią šventę organizuoti“, – tuomet atviravo Medeina. Tad brangiausių žmonių akivaizdoje jie ištarė svarbųjį „Taip“.

Šventėje dalyvavo ir Liudviko Andriulio sūnūs iš ankstesnės santuokos – Konstantinas ir Aleksandras. Berniukai puikiai sutaria su Medeina ir dažnai leidžia laiką tėčio namuose.

Medeinos Čijauskaitės ir Liudviko Andriulio vestuvės (9 nuotr.)
+3