Meghan Markle laužo karališkąjį protokolą: „Kai kurios taisyklės ją erzina“

Princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-21 16:54
AA

Praėjo dar tik pora mėnesių po to, kai Meghan Markle tapo Sasekso hercogiene. Žinoma, jau kurį laiką prieš vestuves ji buvo mokama, kaip tapti tikra karališkosios šeimos nare.

Per tą laiką ji sužinojo, kad kai kurių dalykų ji niekada nebegalės daryti. Pavyzdžiui, Vimbldono teniso turnyro ji niekada nebegalės stebėti pasipuošusi skrybėle ar viešai demonstruoti jausmų savo sutuoktiniui princui Harry. Nors Meghan privalo laikytis karališkojo protokolo, toli gražu ne visos taisyklės jai patinka.

Naujienų portalo „People“ šaltinis atskleidė, kad kai kurių taisyklių ji tiesiog nesupranta. Pavyzdžiui, fakto, kad karalienė nori šeimos moteris matyti vilkint sukneles, o ne kelnes ar kostiumus. Šaltinis taip pat atskleidė, kad Meghan dažnai klausia vyro, kodėl viskas turi būti „taip ir ne kitaip“.

Britų karališkoji giminė egzistuoja šimtmečius, per kuriuos yra nusistovėjusios kilmingųjų tradicijos ir taisyklės.

Tačiau Meghan ne visuomet joms paklūsta. Pirmojo savo ir princo Harry vizito į užsienį metu su Airijos senatore Catherine Noone aptarinėjo abortų legalizavimą. Po šio susitikimo savo „Twitter“ paskyroje senatorė paliko įrašą, kad Sasekso hercogienė buvo itin patenkinta kelione į Airija. Tiesa, šią žinutę C. Noone vėliau ištrynė.

Pasak protokolo, karališkosios šeimos atstovai negali įsivelti į polines diskusijas. Tuo tarpu Meghan senatorei net pasiūlė savo paramą būsimuose rinkimuose – toks jos poelgis yra itin prieštaringai vertinamas.

Meghan dar tik mokosi būti kilmingosios šeimos nare ir tai puikiai matosi. Tačiau gal jai pavyks modernizuoti monarchų gyvenimo būdą?

„Manau, kad kartais taisyklės ją erzina, tačiau tai yra jos naujasis gyvenimas ir ji turi išmokti prie jo prisitaikyti“, – sakė „People“ šaltinis.