Meghan Markle mėgaujasi Niujorku: geriausias drauges pakvietė vakarienės

Meghan Markle Niujorke vakarieniavo su draugėmis/Vida Press nuotr.
Meghan Markle Niujorke vakarieniavo su draugėmis/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-20 11:06
AA

Galima sakyti, jog septintąjį mėnesį besilaukianti Sasekso hergienė Meghan Markle iš lietingosios Didžiosios Britanijos atvykusi į Niujorką savo kūdikio sutiktuvių šventę surengė du kartus.

Kad ir kokia apvali herciogienė Meghan Markle besidarytų, tai jai netrukdo džiaugtis kiekviena savo gyvenimo minute. Nuskridusi į Niujorką, princo Harry žmona praėjusį vakarą dar kartą ryžosi linksmybėms su geriausiomis savo draugėmis.

37-erių hercogienė Niujorke susitiko su tenisininke Serena Williams ir stiliste Jessica Mulroney. Antradienį jos vakarieniavo Ralpho Laureno restorane.

Meghan Markle Niujorke/Vida Press nuotr.

Nepaisant visos dienos praleistos ant kojų, susitikimų su kitais artimais bičiuliais ir kūdikio sutiktuvių šventės, Meghan atrodė gaiviai, kupina energijos.

Draugiškas „pasisėdėjimas“ truko tris valandas , po to Serena kartu su Meghan sugrįžo į savo viešbutį „The Mark“, esantį rytų Manhatane.

Tai ne pirmasis Meghan išėjimas su draugėmis per vieną jos viešnagės dieną.

Ankstesniame kūdikio sutiktuvių vakarėlyje dalyvavo 15 artimiausių Meghan draugių, įskaitant ir anksčiau minėtą jos stilistę Jessicą Mulroney, kuri ir buvo šventės iniciatorė.

Nors M. Markle į Ameriką ketino vykti slapta, deja, šis planas neišdegė. Paparacų ji buvo nufotografuota oro uoste. 

Meghan Markle Niujorke (10 nuotr.)
+4