Meghan Markle prabilo apie persileidimą: „Kai glaudžiau pirmagimį, žinojau, kad prarandu antrąjį“

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie / Scanpix nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-25 11:08
AA

Sasekso hercogienė Meghan Markle (39) prisipažino patyrusi persileidimą, praneša BBC.

Pranešama, kad Sasekso hercogienė Meghan Markle ir jos vyras princas Harry, persikėlę į JAV, išgyveno itin sunkų laikotarpį – besilaukusi Meghan liepą patyrė persileidimą. 

„Vaiko praradimas reiškia kone nepakeliamą sielvartą, kurį išgyvena daug žmonių, bet nedaugelis apie jį kalba“, – laikraštyje „The New York Times“ rašė ji.

Hercogienė prisipažino, kad antrąjį kūdikį prarado „pajutusi aštrų skausmą“, kuomet keitė savo pirmagimio sūnaus Archie sauskelnes.

Stiklinėmis akimis spoksojau į šaltas baltas sienas. Bandžiau įsivaizduoti, kaip mes pasveiksime.

Aprašydama tragišką akimirką, kai suprato, kad „kažkas ne taip“, Meghan atviravo: „Pakeitusi jo vystyklą pajutau aštrų skausmą. Nusileidau ant grindų su juo ant rankų, niūniavau lopšinę, kad mums abiems būtų ramu, tačiau linksma melodija visiškai prieštaravo mano nuojautai, kad kažkas blogai. Glausdama savo pirmagimį žinojau, kad prarandu antrąjį.“

„Po kelių valandų aš gulėjau ligoninės lovoje, laikydama vyro ranką. Pajutau jo delno netvarumą ir pabučiavau jo pirštus, šlapius nuo mūsų abiejų ašarų. Stiklinėmis akimis spoksojau į šaltas baltas sienas. Bandžiau įsivaizduoti, kaip mes pasveiksime“, – atvirai apie patirtą skausmą prisipažino Meghan.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.

„New York Times“ M.Markle atskleidė, kad nelaimė nutiko namuose Los Andžele, o lemtingas rytas prasidėjo įprastai ir apie artėjančią nelaimę nebuvo jokių ženklų.

Meghan taip pat pridūrė, kad 2020-ieji metai daug kam pažymėti skausmu ir netektimis, tad dalindamasi savo patirtimi ji nori paraginti, kad per Padėkos dieną žmonės nepamirštų paklausti kitų „ar jiems viskas gerai?“

Žmonės.lt primena, kad M.Markle ir princas Harry augina praėjusių metų gegužę gimusį sūnų Archie.

Princas Harry ir Meghan Markle su sūneliu Archie/ Socialinių tinklų nuotr.

Vasarą įsikraustė į naujus namus

Šių metų pradžioje pora paskelbė atsitraukianti nuo karališkųjų pareigų ir persikelianti į Šiaurės Ameriką. Priežastimi sutuoktiniai nurodė britų žiniasklaidos nepakenčiamą kišimąsi ir rasistinį požiūrį.

Princas Harry su žmona Meghan Markle į naujus namus Santa Barbaroje, Kalifornijos valstijoje įsikėlė šią vasarą. Viena garsiausių pasaulio porų apsigyveno netoliese paplūdimio įsikūrusioje viloje.

Nuo Los Andželo poros būstas nutolęs apie 160 kilometrų. Šaltiniai „People“ leidiniui patvirtino, jog sutuoktiniai Santa Barbaroje vilą nusipirko dar liepos mėnesį. 

Naujieji Meghan Markle ir princo Harry namai Santa Barbaroje (17 nuotr.)
+11

Į Meghan ir Harry naujuosius namus veda atskiras kelias, kuris garantuoja jiems daugiau privatumo, ten galima rasti didžiulę biblioteką, ofisą, net dvi skirtingas saunas, sporto salę, žaidimų kambarį, vyno rūsį, didžiulį garažą automobiliams. Prie namo yra baseinas ir teniso aikštelė, taip pat – didžiulė žaidimų aikštelė vaikams.

Pasak „Evening Standard“, už šią nuosavybę, kuri porai atsiėjo beveik 15 mln. JAV dolerių, princas Harry ir Meghan Markle sumokėjo iš savo asmeninių lėšų.

Garsiosios poros kaimynystėje jau įsikūrusios tokios žvaigždės kaip Oprah Winfrey ir Ellen DeGeneres.

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5