Meghan Markle tėvas Thomas prašo dukters suteikti jam paskutinį šansą: „Jis labai ja didžiuojasi“

Thomas Markle'as, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Thomas Markle'as, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-08-28 21:24
AA

Meghan Markle tėvas Thomas prašo kilmingosios dukters ir jos sutuoktinio princo Harry suteikti jam paskutinį šansą. Anot naujienų portalo „Daily Mail“, Thomas Markle bijo, kad dukra jam netrukus užtrenks duris amžiams.

T. Markle tikisi praleisti senatvę palaikydamas ryšį su karališkąja pora. Jis ieško būdų, kuriais galėtų su jais susisiekti.
„Jis nori apkabinti dukrą, pasakyti, kad ja labai didžiuojasi ir, kad begalo ją myli. Jis labai norėjo ją lydėti prie altoriaus ir būti su ją tą magišką dieną. Jam labai gaila, kad didžiąją Meghan dieną jam teko praleisti lovoje sveikstant po širdies operacijos. Jis labai norėtų atnaujinti santykius su dukra“, – sakė artimas vyro draugas.


Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Pasak artimo Thomo draugo, jis meldžiasi, kad pora atvyktų į JAV ir suorganizuotų susitikimą su juo.
Spalį karališkoji pora vyks į užsienį, tiesa, Amerikos jų planuose kol kas nėra. M. Markle ir princas Harry vyks į Australiją, Naująją Zelandiją, Fidžį ir Tongos salyną.
Sklinda gandai, kad keliaudami jie susitiks ir su keliais savo vestuvių svečiais. Taip pat kalbos netyla, kad netolimoje ateityje jie galbūt aplankys ir keletą labdaros renginių Los Andžele.