Mėgstamą dainą atlikti turėjusi Ieva Barbora Juozapaitytė: „Matyt, tai yra mano baisioji lemtis“

Ieva Barbora Juozapaitytė / D.Umbraso ir V.Raupelio nuotr.
Ieva Barbora Juozapaitytė / D.Umbraso ir V.Raupelio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-15 14:31
AA

Šeštadienį prie TV ekranų ir vėl pakvies projektas „Aš esu muzika“. Muzikiniame šou netrūksta nepakartojamų pasirodymų – dešimt garsių Lietuvos muzikos žvaigždžių šįkart atliko disko žanro kūrinius.

„Šiandien laukia labai rimta diskoteka – bus beprotiškai linksma. Ritminga muzika, lengvai įsimenamas priedainis ir šokiai“, – disko žanrą pristatė Lrt televizijos laidos „Aš esu muzika“ vedėja, aktorė Milda Noreikaitė.

„Linksma, šviesi, švęsti kviečianti ir verčianti muzika“, – sakė garsus estrados atlikėjas, vienas iš disko muzikos pradininkų Lietuvoje ir šios laidos svečias-ekspertas Egidijus Sipavičius.

Kaip rašoma pranešime spaudai, nuolatinių ekspertų vietas užima garsiausias Lietuvos muzikos žurnalistas, radijo laidų vedėjas Ramūnas Zilnys. Taip pat populiari atlikėja, nuostabaus balso savininkė Rūta Ščiogolevaitė. Primename, kad iš projekto niekas nekrenta. Nugalėtoju taps daugiausiai ekspertų ir žiūrovų balsų pelnęs atlikėjas

Komisija / D.Umbraso nuotr.

Projekte dalyvaujanti operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė scenoje atliko jai labai patinkančią E.Sipavičiaus dainą „Diskoteka“. Žinoma atlikėja juokėsi, kad jos lemtis yra dainuoti komisijoje sėdinčio svečio dainas. Praėjusią savaitę Ieva Barbora atliko filmavime dalyvavusio atlikėjo Povilo Meškėlos kūrinį, o šį kartą dainavo E.Sipavičiaus hitą.

„Matyt, tai yra mano baisioji lemtis. Šis kartas gali būti ne pats geriausias... Žinojau dainą puikiai, bet, pasirodo, tik pirmą posmelį, o yra dar dvi minutės... Ir tai, kad tekstas toks intriguojantis, aš o to nežinojau“, – sakė „Aš esu muzika“ dalyvė.

Ieva Barbora pasakojo, kad vakarėliuose visuomet smagu pašokti per disko dainas, tačiau dainuoti – nemenkas iššūkis. „Per repeticiją supratau, kad jeigu man reikėtų tik šokti, būtų smagu. Kai reikia ir šokti, ir dainuoti – nesuprantu, ką man reikia daryti. Gal tai yra visų operos solistų problemėlė“, – atvirai kalbėjo atlikėja.

Ieva Barbora Juozapaitytė / D.Umbraso nuotr.

Ievą Barborą galima dažnai išvysti miuzikluose, todėl įsikūnijimas į skirtingus vaidmenis jai nėra naujiena. Pasiruošimas kartais trunka ir 2 mėnesius, o dalyvavimas TV projekte reikalauja greičio. Scenoje dalyvė pasirodė visiškai pakeitusi įvaizdį. Ryškiaspalvis perukas, disko dvasia persmelktas kombinezonas ir didžiuliais akiniai – Ievos Barboros virsmas į disko dievaitę nepaliko abejingų.

„Scenoje būsiu iš kosmoso nusileidusi disko mergina. Disko stilius pirmiausia man asocijuojasi su neoniniais plaukais, blizgučiais ir ryškiu įvaizdžiu. Nuo šios muzikos muzikos aš užsivedu“, – sakė operos pažiba Ieva Barbora.

„Tai buvo tobulas pasirodymas, „Diskoteka“ nuskambėjo fantastiškai, jaunatviškai, linksmai. Ko daugiau reikia iš disko?“ – pagyras žėrė savo dainą išgirdęs E.Sipavičius.

„Labai pataikytą į dainos nuotaiką. Ieva linksminasi šiame projekte, jau laukiu kitos laidos. Suprantu, kad Ievą Barborą pamatysiu daugybėje amplua“, – komentavo R.Zilnys.

„Man taip patinka, kad Ieva atskleidžia tas puses, kurios kartais atrodo priešingos operos solistams. Tenka girdėti gandus, kad jie visi yra labai linksmi ir nėra tokie rimtuoliai. Geriau vieną kartą pamatyti nei dešimt kartų išgirsti. Atskleidi visas vaivorykštės spalvas“, – po pasirodymo sakė R.Ščiogolevaitė.

Muzikinis projektas „Aš esu muzika“ – šeštadienį, 21 val. per Lrt televiziją.

Trečioji „Aš esu muzika“ laida (12 nuotr.)
+6