Mėgstamiausi modelio Marijos Mockutės rudens sezono deriniai: „Įsimylėjau gyvūnų kailio raštus“

„Bershka“ rudens/žiemos stiliaus deriniai / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Modelis Marija Mockutė, rinkdamasi mėgstamiausius derinius „Bershka“ parduotuvėje, pasakoja neįsivaizduojanti šio rudens be jaukių leopardo kailio rašto megztukų, gyvatės odos imitacijos sijonų ir permatomų rankinių. Tai yra jos šio sezono „must have“.

„Į pamokas, kiną, gimtadienį – bet kur tinkantys deriniai su gyvūnų kailio raštais pagyvina melancholišką rudeninį stilių ir suteikia jam aštrumo prieskonį“, – pasakoja modelių agentūrai „Image group“ priklausanti Marija.

Grįžusi iš Milano, kur vasarą dirbo su visiems gerai pažįstamu prekės ženklu „Birkenstock by Rick Owens“, vienuoliktokė Marija sako išmokusi aklai nesekti visų mados tendenicijų ir atsirinkti tas, kurios tinka ir suteikia pasitikėjimo savimi.

„Bershka“ rudens/žiemos stiliaus deriniai / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Be šių raštų taip pat teikiu dėmesį aksesuarams – įvairaus stiliaus kepuraitėms, kniedėmis ir grandinėlėmis puoštoms rankinėms, skarelėms. Būtent aksesuarai gali padėti pakeisti įvaizdį labai greitai. Kodėl tuo nepasinaudojus?", – šypsosi vienuoliktokė.

„Laisvalaikiu stengiuosi praleisti kuo daugiau laiko su artimaisiais, kartu nemažai keliaujame, tad laivalaikiu mėgstu nešioti patogius, neaptempiančius drabužius. Apkritę megztiniai, platūs džinsai, didelės pūkinės striukės ir plokščiapadžiai batai – tokių rudeninių derinių spintoje turiu ne vieną", – išduoda itališkų ženklų „Antonioli" bei „Gaele" veidas.

„Bershka“ rudens/žiemos stiliaus deriniai / Pauliaus Peleckio nuotr.

Kadangi darbe daug laiko tenka praleisti su aukštakulniais, mėgstamiausia Marijos laisvalaikio avalynė – grubūs sportbačiai. Jų keliaujanti mergina turi įvairiausių spalvų, tačiau favoritai – balti. „Balta avalynė gražiai kontrastuoja ir suteikia elegancijos“, – sakė mergina.

Marija savo rudens/žiemos kolekcijos derinius išsirinko parduotuvėje „Bershka“,  PC „Ozas“ Vilniuje (Ozo g. 18). Būtent čia jau rugsėjo 29 d. rinksis modelių pasaulyje jėgas išbandyti svajojančios merginos. Prisijunk ir tu!

IMAGE GROUP modelių atranka

Svajoji apie modelio darbą?

Speciali IMAGE GROUP ir ŽMONIŲ modelių atranka prasidėjo jau rugsėjo 11 d., o nuo rugsėjo 18 d. iš Vilniaus į Lietuvos miestus ir miestelius išriedėjo tiesioginių atrankų karavanas. Net dvidešimt miestų aplankysiantys modelių agentūros IMAGE GROUP profesionalai galimybę suteiks kiekvienai merginai: skirs konsultaciją, pasidalys patarimais ir išduos triukius, kaip sužavėti mados pasaulio ryklius.

Konkurso rubrikoje „Tapk modeliu“ visą mėnesį portalo skaitytojai gali rasti modelių išpažintis, mitus griaunančius profesionalų patarimus ir kvietimą dalyvauti konkurse, kurio pagrindinis prizas – žurnalo LAIMĖ mados fotosesija ir bendradarbiavimo sutartis su pripažinta modelių agentūra, atversiančia duris į galimybių kupiną modelių pasaulį.

„Kiekvieną rudenį pasitinkame keliaudami po įvairius Lietuvos miestus, ieškodami juose mados pasaulio vilčių. Džiaugiamės galėdami atverti karjeros galimybes jauniesiems talentams ir visokeriopai juos palaikyti nežinios kupinoje pradžioje, kuri ne visada būna tokia lengva. Kviečiu merginas ir vaikinus nugalėti savo vidinius barjerus ir išdrįsti ateiti į susitikimus ar parašyti mums laišką net tuo atveju, jeigu niekada savęs neįsivaizdavote modelio amplua. Kas žino, galbūt komisija jumyse įžvelgs užslėptą talentą?“, – šypsosi žymus modelis, modelių agentūros IMAGE GROUP bendrasavininkė Meda Jonaitytė.

Jeigu neturėsite galimybės fiziškai atvykti į atrankas – ne bėda. Pildykite anketą, kurią rasite ČIA, ir laukite savo laimės valandos! Tuomet modelių agentūros atstovai su jumis susisieks asmeniškai. Žinoma, visada geriau susitikti akis į akį, tad tikrinkite datas ir pasinaudokite savo galimybę užkariauti mados Olimpą.

Tiesa, laimėtojas bus tikrai ne vienas! Spalio 4 d. komisija paskelbs finalininkų dešimtuką, kurių likimą atiduosime į skaitytojų rankas. Trims daugiausia balsų surinkusiems jauniesiems modeliams atiteks vertingi SVR kosmetikos linijos rinkiniai ir BERSHKA prizai. SVR kosmetiką turėsite progos išbandyti ir atėję į kastingą savo mieste!

Reikalavimai merginoms: amžius 12-22 m., ūgis: nuo 172 cm.

Reikalavimai vaikinams: amžius 16 +, ūgis: 184 – 190 cm.

Atvyk į susitikimą Tavo mieste:

Rugsėjo 18 d.

15.30 Plungė, Kultūros centras (Senamiesčio a. 3)

16.15 Telšiai, Žemaitės dramos teatras (Respublikos g. 18)

Rugsėjo 19 d.

15.30 Rokiškis, Kultūros centras (Respublikos g. 96)

16.30 Kupiškis, Kultūros centras (Gedimino g. 40)

17.30 Utena, Kultūros centras (Aušros g. 49)

Rugsėjo 20 d.

15.30 Biržai, Kultūros centras (J. Basanavičiaus g. 4)

17.00 Panevėžys, Kultūros centras, Bendruomenių rūmai (Kranto g. 28)

Rugsėjo 21 d.

17.00 Kaunas, PC „Akropolis“, parduotuvė „Bershka“ (Karaliaus Mindaugo g. 49)

Rugsėjo 25 d.

15.30 Tauragė, Kultūros centras (Dariaus ir Girėno g. 3)

16.30 Jurbarkas, Kultūros centras (Dariaus ir Girėno g. 94)

Rugsėjo 27 d.

15.30 Joniškis, Kultūros centras (Žemaičių g. 14)

16.30 Šiauliai, Caffeine (Vilniaus g. 136)

Rugsėjo 28 d.

15.30 Šilutė, Kultūros centras (Lietuvininkų g. 6)

17.00 Klaipėda, PC „Akropolis“, parduotuvė „Bershka“ (Taikos prospektas 61)

Rugsėjo 29 d.

14.00 Vilnius, PC „Ozas“, parduotuvė „Bershka“ (Ozo g. 18)

Spalio 2 d.

15.30 Marijampolė, „Coffee Hill“ (J. Basanavičiaus a. 10)

17.00 Alytus, Alytaus jaunimo centras (Tvirtovės g. 3)

Spalio 3 d.

15.30 Kėdainiai, Kultūros centras (J. Basanavičiaus g. 24)

16.30 Jonava, Kultūros centras (Žeimių g. 15)

17.15 Ukmergė, Kultūros centras (Kauno g. 8)

Spalio 4 d.

16.00-17.00 Vilnius, Modelių agentūra (Švitrigailos g. 11C)

Skaitykite daugiau