Meilės ir gyvenimo horoskopas spaliui

Pora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Spalį žvaigždės žada intensyvų ir gausų iššūkių, kartu suteikia ir galimybę pasirodyti nauju amplua. Šį mėnesį mokykitės klausytis, būkite atviri, atsižvelkite į kitų žmonių patirtį, bet nelyginkite jos su savąja. Santykiams atėjo išbandymų metas, todėl būkite kryptingi ir neleiskite žmonėms netinkamai su jumis elgtis. Rudenį dienos trumpėja – nenaudokite brangios dienos šviesos kvailiams.

Avinas

Visi žino, kad esate kovotojai, bet Visata nori, kad būtumėte ir mylimieji. Verčiau nagrinėkite savo jausmus ir nemėginkite, netekę kantrybės, jų suvaldyti: nesitikėkite aiškumo, kai esate apsėsti emocijų. Gerbkite širdį nepamesdami galvos. Būkite atsargūs mėnesio 15 dieną, kai galite pasakyti daugiau, nei reikėtų.

Jautis

Kai Jupiteris įžengs į jūsų ženklą mėnesio 10 dieną, lauks įdomūs reikalai. Priešingai populiariam įsitikinimui, Jupiteris neatneša tiesiog sėkmės, – jis atneša papildomos sėkmės. Užuot ėję į nesibaigiančius pasimatymus ir siekę dar daugiau dėmesio, orientuokitės į kokybę. Žaiskite atviromis kortomis: rizikuokite dėl to, kurį mylite, o smulkmeniškumą palikite kitiems. Laimė yra greta – nesiblaškykite.

Dvyniai

Susierzinti nėra blogai – kad ir kaip tai atrodytų nesmagu. Svarbu, kaip leidžiate laiką. Jei pastaruoju metu jaučiatės gyvenantys autopiloto režimu, gali tekti apsvarstyti, kas šį mėnesį jūsų gyvenime vyksta sklandžiai, o kas – stringa. Gali tekti keisti įpročius ar pažvelgti į savo darbą kitomis akimis. Kelias į tokį gyvenimą, kokio norite, grįstas deramais pasirinkimais ir sveikais kompromisais. Raskite laiko sau.

Vėžys

Stenkitės atsilaikyti, kai emocijų bangos mėgins išmušti pagrindą iš po kojų. Mėnulio pilnatis nuo spalio 5 dienos greičiausiai užvirs santykių košę ir tai, kaip į ją reaguosite, turės ilgalaikių pasekmių. Neskamba linksmai? Nesijaudinkite. Pažvelkite į gyvenimą iš perspektyvos ir jūsų santykiai turės iš to naudos. Ieškokite taikos, ne valdžios ar įrodymų, kokie teisūs esate (net jei tai – ir tikra tiesa).

Liūtas

Aplinkiniame pasaulyje tiek visko vyksta, kad, atrodytų, metas ir jums pajudėti ir užbaigti pradėtus darbus. Vis dėlto šiuo metu geresnis laikas atsipalaiduoti. Nuo spalio 10 dienos Jupiteris judės jūsų ženklu globodamas sritis, susijusias su namais ir šeima, todėl dabar pats metas investuoti į asmeninį gyvenimą. Ką bedarytumėte – ar dailintumėte namus, ar puoselėtumėte santykius, puikios pažangos galite pasiekti būtent šį mėnesį. Ruoškite pamatus tvariai laimei.

Mergelė

Gali norėtis išvengti pokyčių, bet tai nėra protinga. Gyvenimo dinamiką griauti baugu, tačiau Mėnulio pilnatis nuo spalio 5 dienos suteiks galimybę tai padaryti. Dabar ne laikas planuoti ateitį – prieš tai išsikuopkite praeitį. Jei nenorite temptis seno lagamino, privalote jo atsikratyti, – žvaigždės šį mėnesį ateina į pagalbą.

Svarstyklės

Jūsų santykiai šį mėnesį gali būti įtampos židinys – bet tai nėra blogai. Laikas pažvelgti į faktus: jei esate nelaimingi ar jaučiatės nutolę nuo žmogaus, kurį mylite, bus sunku pasijusti kitaip. Mėnulio pilnatis nuo spalio 5 dienos suteiks galimybę įvertinti aplinkybes ir priimti būtinus sprendimus. Jei to nepadarysite pilnaties laikotarpiu, galite pasijusti atsidūrę neigiamų jausmų mėsmalėje. Po 17 dienos pasistenkite būti nuoširdūs ir tiesmuki, antraip aplinkiniai susigalvos savų interpretacijų – ir šitai jums nepatiks.

Skorpionas

Jupiteris grįžta į jūsų ženklą spalio 10 dieną po dvylikos ilgų metų. Ir tai – puikios žinios! Aplankysianti energija padės spręsti įstrigusias problemas ir gydyti sužeistą širdį. Vienintelis perspėjimas – daugiau nebūtinai yra geriau. Jupiteris gali paskatinti dažniau eiti į pasimatymus – bet ne su dėmesio vertais kandidatais, o su nevykėliais, ir priversti klausti savęs, ką darote ne taip. Teikite pirmenybę laimei ir būkite tikri, kad tai, ką gausite, bus geriausia jums.

Šaulys

Užuot stengdamiesi išvengti sunkumų, leiskite jiems jus įkvėpti. Nejaučiate ryšio su šeima? Klauskite savęs, kodėl taip nutinka. Pavargote nuo miesto? Praleiskite dieną parke. Nustokite laukti, kada pasitaikys tinkamos aplinkybės ar kompanija, – veikite nedelsdami. Uždekite vidinę ugnelę – metas pokyčiams!

Ožiaragis

Gali pasirodyti, kad išbandoma jūsų savikontrolė, bet tikrasis iššūkis bus blogas emocijas paversti geromis. Šis mėnuo gausus asmeninių santykių aiškinimųsi ir tinkamų galimybių paieškų. Tikroji jėga nekyla iš dominavimo – ji kyla iš galimybės bendrauti neprarandant savojo aš. Kuo rūpestingiau elgsitės su kitais, tuo geriau būsite pasirengę, kaip derėtų pasielgti prireikus atskleisti principus. Parodykite savo geriausią pusę!

Vandenis

Gali norėtis atsiverti ir pasakyti tai, ko niekada nedrįsdavote. Siekiate laisvės, bet ji gali kainuoti. Tai laikas, kai svarbu suvokti, ar jūsų pasirinkimai sutampa su įsitikinimais, antraip gresia nusivilti pasiektu rezultatu. Kalbėkite apie jausmus nuoširdžiai – išankstinis pasirengimas gali pridaryti daugiau žalos. Stenkitės kurti intymumą ir į šį procesą įtraukite mylimą žmogų – ir geriau tai darykite dabar.

Žuvys

Akcentavimas to, ko neturite, nepadės gauti to, ko norite. Taupykite energiją pozityviems dalykams. Kai imsite jausti, kad vėl pradedate kvaršinti sau galvą mintimis apie tai, ko jums trūksta, pradėkite pildyti „dėkingumo sąrašą“ ar tiesiog garsiai įvardykite dalykus, kuriuos vertinate. Įvertinkite tai, ką turite, o tada siekite daugiau.

Spalio mėnesio horoskopas adaptuotas iš „Theearthtribe.net“.

Skaitykite daugiau