Už ką turime būti dėkingi mažam Provanso levandų žiedui?

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

„Šią kompaniją sukūriau tam, kad visada galėčiau gyventi Provanse. Per ilgą laiką sutikau vyrų ir moterų, kurie siekė ir norėjo to, ko ir aš. Vieni buvo amatininkai, kiti – gamintojai. Po truputį užaugo šventagaršvės, bijūnai ir verbenos. Kartu mes išmokome daug pamokų, viena iš jų – darni plėtra ir vystymasis. Tradicijos yra daugiau nei žodžiai. Aukštutinis Provansas slepia daug užmirštų tradicijų ir amatų“, – apie Provanso įkvėpimą kalba „L'Occitane“ įkūrėjas Olivier Baussan.

„Daug kas nemato tikslo atgaivinti ir išsaugoti unikalias Provanso tradicijas bei amatus. Kam gyventi muziejuje? O juk iš tiesų reikia juos atgaivinti, jie turi būti gyvi! Į Valensolę sugrąžinome migdolų medžius, Korsikoje išsaugojome laukinius šlamučius, gamindami taukmedžių sviestą Burkina Fase moterims nutiesėme kelią į ekonominę nepriklausomybę, Aukštutiniame Provanse išsaugojome levandų laukus, kurie su metais vis nyksta...

Visus šiuos projektus išvystė „L'Occitane“ kompanija, kuri nuolat stengiasi kultivuoti, vystyti augalų auginimo ūkius. Mažas, melsvas levandų žiedelis – tai Provanso veidas. Provansas – tai žemės gabalėlis, kurį aplanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Turime jį puoselėti, saugoti ir mylėti!“ – įsitikinęs kalba „L'Occitane“ įkūrėjas Olivier Baussan.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

Šiemet „L'Occitane“ švenčia 40-metį ir su natūralų bei gamtos įkvėptą grožį puoselėjančiais vyrais bei moterimis dalinasi neaprėpiamu džiaugsmu. Derliai iš tolimųjų bei artimųjų kraštų, atrasti nauji ekstraktai, daugiau kaip 3 000 naujų salonų, įsipareigojimai, kovojant su aklumu, remiama moterų iš Burkina Faso emancipacija, įkurtas Provanso levandų paramos fondas...Tai buvo naudingai išnaudotas laikas, kai moterų ir vyrų svajonės, išugdytos aistros ir tikėjimo, virto tikrove.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

Pamilkite „L'Occitane“ perkamiausius produktus! „L'Occitane“ rekomenduoja, o jūs – renkatės. „L’Occitane“ siūlo jums natūralaus grožio produktus iš Pietų Prancūzijos, kuriems pagaminti buvo naudojami Viduržemio regiono ingredientai. Per daugelį metų „L’Occitane“ klientai atrado savo mylimiausius produktus. Tad jūsų dėmesiui 10 perkamiausių „L’Occitane“ produktų.

1-oje vietoje puikuojasi šlamučių veido kremas „Divine“. 2011 metais šlamučių kremas „Divine“ pelnė pasaulinį įvertinimą kaip produktas, kovojantis su visais senėjimo požymiais, ir buvo įtrauktas į „Grožio bibliją“ (J. Farley ir S. Stacey). Ekspertų grupė patvirtino, kad tai yra produktas, kurio formulė ypač tinka brandžiai odai.

„Tyrinėjimai ir išskirtinio poveikio paieškos atskleidė stebuklingas šlamučių iš Korsikos savybes, kurios pranoko mūsų lūkesčius“, – pasakojo Jean-Louis Pierrisnard, „L’Occitane“ mokslinių tyrimų vadovas. „L’Occitane“ penktu patentu patvirtino ištobulintų „Divine“ veido priežiūros produktų efektyvumą. Šlamutį iš Korsikos papildė dar septyni natūralūs komponentai, kurie akivaizdžiai koreguoja senėjimo požymius ir regeneruoja odą.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

2-ąją vietą užima klientų mėgstamiausias taukmedžių rankų kremas, pastarojo indelis visame pasaulyje įsigyjamas kas tris sekundes. Kremo sudėtyje esantys medaus ir migdolų ekstraktai, kokoso aliejus ir taukmedžio sviestas efektyviai rūpinasi vartotojų rankomis. Kreminės konsistencijos kremas greitai įsigeria į odą, švelnina ir glotnina rankas bei nepalieka riebaus sluoksnio.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

3-oje vietojemigdolų dušo aliejus. Susiliejęs su vandeniu, šis pavirsta subtiliomis putomis, kurios itin švelniai prausia jūsų odą. Papildytas migdolų aliejumi, jis saugo hidrolipidinį sluoksnį ir pakvėpina gardžiu šviežių migdolų aromatu.

Migdolų pumpurų molekulėse slypinti jėga suteikia odai stangrumo ir elastingumo, o taip pat neleidžia kauptis skysčiams. Svajojate apie stangrų, tobulų linijų, šilko švelnumo kūną? Tuomet rinkitės produktus su migdolais, kurie skirti gražinti kūno linijoms. Atsispirti šiems produktams iš tiesų neįmanoma!

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

4-ąją vietą išlaiko šlamučių veido kremas „Precious“. „L’Occitane“ laboratorijos, ieškodamos būdų, kurie padėtų įveikti senėjimo procesus, sukūrė produktų seriją „Precious“ ir patentavo ją ketvirtuoju patentu. Šlamučių eterinis aliejus buvo papildytas šlamučių ląstelių ekstraktu, kuris išgaunamas iš pačios šio augalo širdies.

Šlamučių eterinis aliejus, veikdamas kartu su šlamučių ląstelių ekstraktais, suaktyvina už gilių raukšlių korekciją ir odos stangrumą atsakingus procesus. Pagrindinis mokslinis pasiekimas yra susijęs su geno, atsakingo už visa apimantį dermio ir epidermio jungiamojo audinio struktūros stiprinimą, stimuliavimu. Šie procesai padeda ne tik vizualiai atgaivinti, bet ir stangrinti odą.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

5-as pagal populiarumą – verbenų tualetinis vanduo. Lengvos ir gaivios Viduržemio pakrantės verbenos kvapo natos, sumaišytos su rožės, citrinų ir snapučių aromatais. Elegantiškame buteliuke, ant kurio išgraviruotas verbenos lapas, slepiasi tikras gaivos ir energijos kokteilis, kuris pakelia nuotaiką, atgaivina karštą vasaros dieną.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

6-oji vieta skirta stiprinamajam sausų ir pažeistų plaukų šampūnui. Tai šampūnas, kurio sudėtyje yra 5-ių natūralios augalinės kilmės eterinių aliejų (šventagaršvių, levandų, snapučių, kvapiųjų kanangų ir saldžiųjų apelsinų) derinys, o taip pat – vitaminai B, kurie atgaivina sausus ir pažeistus plaukus. Plaukams suteikiamas glotnumas ir švelnumas. Jie tampa sveiki, žvilgantys, gyvybingi ir mažiau lūžinėjantys.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

7-oje – dar vienas migdolų produktas – kūno kremas. Tai kremas su migdolų ekstraktais ir baltymais, kurie švelnina ir glotnina odą. Migdolų silicis – efektyvi priemonė odos stangrumui išsaugoti. Lengvos, kreminės konsistencijos kremas greitai įsigeria į odą, pastarojo efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Oda tampa aksominė ir glotni, dvelkia gaiviu ir subtiliu aromatu. Atraskite nepaprastą kiekvienos dienos ritualą!

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

8-oji vieta dedikuota labai moteriškam tualetiniam vandeniui „Néroli & Orchidée“. Graso kolekcija yra dedikuota Prancūzijos provincijos miesteliams, kurie tiekia medžiagas ir augalus „L’Occitane“ kvepalams. „Néroli & Orchidée“ – išskirtinis šios kolekcijos aromatas, kuriame dera švelni kvapo harmonija, sukurta iš Tuniso apelsinų žiedų (neroli) eterinio aliejaus ir baltosios orchidėjos absoliuto iš Madagaskaro.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

9-oje vietoje yra taukmedžių kūno kremas. Taukmedžių sviestas – tai komponentas, kuris drėkina, apsaugo, ramina ir regeneruoja. Viena iš garsiausių „L’Occitane“ serijos produktų populiarumo paslapčių – didžiulė taukmedžių sviesto koncentracija. Šis kremas skirtas sausos arba labai sausos odos priežiūrai. Jis intensyviai maitina, apsaugo odą ir atstato jos hidrolipidinį sluoksnį.

Papildytas drėkinamaisiais ekstraktais (sėmenų, vaistinių svilarožių, saldžiųjų migdolų, medaus) ir švelninamuoju abrikosų aliejumi, šis kremas drėkina odą visas 72 valandas, suteikia švelnumo ir glotnumo. Šis kremas lengvai tepamas, greitai įsigeria į odą ir nepalieka riebaus sluoksnio.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

10-oji vieta atitenka vyriškam balzamui po skutimosi „Cade“. Papildytas valomuoju ir stimuliuojamuoju kadagių eteriniu aliejumi, taukmedžių sviestu, drėkinamuoju augalinės kilmės glicerinu, raminamuoju bisabololiu ir stangrinamuoju beržų sulos ekstraktu, šis balzamas drėkina ir akimirksniu nuramina odą. Pastarasis taip pat saugo odą nuo sudirgimų ir tempimo jausmo bei žalingų aplinkos veiksnių. Lengvos konsistencijos balzamas greitai įsigeria į odą bei nepalieka ant jos riebaus sluoksnio.

Provansas / „L'Occitane“ nuotr.

Pristatėme jums 10 populiariausių „L’Occitane“ produktų ir kviečiame juos išbandyti bei pamilti. 2016-ieji – jubiliejiniai metai, puiki proga pasidalinti su jumis tikrąja „L’Occitane“ istorija, prisiminimais, įkvepiančiais kraštovaizdžiais bei jausmingais prisiminimais. Mėgaukitės „L’Occitane“ produktais. Švęskime jubiliejų ir visi kartu kurkime tikrąsias istorijas.

Skaitykite daugiau