Meilės sukaktį I.Stonkuvienė ir V.Bareikis paminėjo bokso ringe: „Kas bus dar po 3 metų?“

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 14-oji iniciatyvos „Mamų pasaulyje“ įkūrėjai, „IS agency“ vadovei Indrei Stonkuvienei ir atlikėjui Vidui Bareikiui itin reikšminga – pora švenčia trečiąsias draugystės metines.

Tokią dieną, be jokios abejonės, užplūsta pačios džiugiausios emocijos, o apie savo meilę norisi dalintis su visu pasauliu. Taip padarė ir I.Stonkuvienė, savo mylimajam Vidui socialiniame tinkle „Instagram“ skyrusi gražią žinutę. Įrašu Indrė leido pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Lygiai trys metai nuo įvykusio lemtingo renginio Marijampolėje. Myliu tave.

Kaip gera, kaip saugu, kaip ramu. Esu labai laiminga, kad atsiradai mano gyvenime“, – rašė I.Stonkuvienė.

Romantišku įrašu socialiniuose tinkluose pasidalijo ir V.Bareikis. Juo sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„O kaip jūs sutinkate savo metines? Ačiū tau, mano meile, už visus šiuos 3 metus ir kiekvieną akimirką nuo pat 2019 lapkričio 14-osios Marijampolėje. Kartu judame per visus džiaugsmus ir per visus sunkumus.

Prieš tris metus tu sutikai apsivertusį ir visur vėluojantį garbėtrošką, o aš susipažinau su mergina, kuri sakė, kad viešai nesimaudo, basa po gamtą nevaikšto ir verkia, kai kažkas mušasi…

Vos trys metai ir šiandien, atėjęs laiku į treniruotę, gavau gerai per ausį iš kairės. Abiejų progresas akivaizdus. Tai kas bus dar po 3 metų?“, – dalijosi vasario 17-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje savo didžiausią dešimtmečio koncertą su orkestru rengiantis Vidas Bareikis.

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau