Melania Trump pravėrė šventiškai išpuoštų Baltųjų rūmų duris: pasirinko simbolines detales

Melanios Trump išrinktos kalėdinės dekoracijos Baltuosiuose rūmuose / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

JAV pirmoji ponia Melania Trump (50) jau pasiruošusi švęsti paskutines savo šeimos Kalėdas Baltuosiuose rūmuose. O šie atrodo išties šventiškai – net 125 savanoriai išpuošė visus rūmų kambarius – nuo Rytinio iki Mėlynojo.

Šiemet pasirinkta Baltųjų rūmų papuošimų tema – „Gražioji Amerika“. Kaip praneša „Guardian“, rūmus papuošė 106 advento vainikai, 62 eglės, daugiau nei 365 metrų ilgio girliandos, 17 tūkst. kaspinų, daugiau nei 3200 žvakių ir 150 gėlių.

„Pirmoji ponia Melania Trump pati išrinko kiekvieną papuošimą, kiekvieną detalę“, – rašoma M.Trump atstovų pranešime.

Tiesa, visuomet kritikos dėl pompastiškų kalėdinių dekoracijų sulaukusi M.Trump šiemet išskirtinį dėmesį skyrė simboliniams atributams. Viename iš kambarių pastatyta buvusiam prezidentui Johnui F.Kennedy skirta eglutė, papuošta jo portretu ir burlaivių modeliais. Greta eglutės stovi buvusios pirmosios ponios Jacqueline Kennedy portretas.

„Jacqueline Kennedy padarė Baltuosius rūmus prieinamus visiems Amerikos žmonėms. Ji įkūrė „Tautos namus“, tikrą muziejų. Norint prisiminti buvusios pirmosios poros meilę menui ir kultūrai, prezidento Johno F. Kennedy portretai papuošė žaliaskarę“, – dalijasi M.Trump atstovai.

Melanios Trump išrinktos Kalėdų dekoracijos Baltuosiuose rūmuose / „Scanpix“/AP nuotr.

Kaip rašo „The Guardian“, praėjusią savaitę iš Vakarų Virdžinijos valstijos atkeliavusi 5,6 metro aukščio eglė buvo pastatyta Mėlynajame kambaryje. Ją puošia taip pat itin jausmingos detalės – iš visos šalies atsiųsti vaikų rankdarbiai.

„Mes norime pasveikinti visus Amerikos didvyrius, kurie tarnavo ir tarnauja gelbėdami žmonių gyvybes, teikdami pagalbą. Šie rankdarbiai skirti visiems specialistams ir savanoriams, kurie atsidavę tarnauja savo bendruomenei“, – rašoma Melania Trump atstovų pranešime.

Pranešama, kad nepaisant koronaviruso pandemijos, prezidentas Donaldas Trumpas ir Melania Trump neketina atsisakyti šventinių renginių Baltuosiuose rūmuose. Tiesa, pabrėžiama, kad jų metu bus itin didelis dėmesys skiriamas saugumui.

Kalėdų dekoracijos Baltuosiuose rūmuose (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau