Melanie Griffith ir Antonio Banderasas – ant skyrybų slenksčio

Melanie Griffith ir Antonio Banderasas / „Scanpix“ nuotr.
Melanie Griffith ir Antonio Banderasas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2012-07-22 09:49
AA

Nepaisant Antonio Banderaso pastangų išgelbėti penkiolika metų trunkančią santuoką su Melanie, pora nebesutaria ir galvoja apie skyrybas, šaltinis pašnibždėjo „RadarOnline“.

„Visi šeimoje yra pametę galvas dėl to, tačiau liūdnas faktas yra tas, kad jie tikrai gerai nesutaria, – pasakojo šeimai artimas šaltinis. – Šiuo metu kalbama, kad jie yra ant skyrybų slenksčio“.

„Tai nėra nauja, jie jau kurį laiką turėjo didelių problemų. Jie kreipėsi pagalbos į santuokos konsultantus, pas kuriuos vis dar vaikšto, tačiau panašu, kad tai yra santuokos pabaiga“, – pasakojo šaltinis.

„Jie be galo myli vienas kitą ir visada mylės, tačiau jau kurį laiką jie nebėra tokie, kokie būdavo. Jie buvo pati aistringiausia pora, jie negalėdavo vienas nuo kito atplėšti rankų. Tačiau jie neturėjo intymių santykių jau kelis mėnesius ir retai miega viename kambaryje. Tai nėra gerai“, – toliau atviravo šeimos draugas.

Pasak jo, Melanie dėl to yra palūžus – „tai buvo jos svajonių pasaka, o dabar ji griūna“.

Melanie ir Antonio nekomentavo tokių kalbų, tačiau šią savaitę kitas šaltinis „People“ žurnalui teigė, kad jų santykiai atrodo visiškai geri.