Mėnesį JAV gyvenanti Eglė Straleckaitė po treniruočių randa laiko smagioms pramogoms

Eglė Straleckaitė Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Straleckaitė Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-15 11:29
AA

Birželio pradžioje į Ameriką emigravusi šokėja, laidos „Šuolis“ nugalėtoja Eglė Straleckaitė (22) tarp įtemptų treniruočių bei pasiruošimo šokių varžyboms randa laiko ir pasimėgauti laisvalaikiu.

Šokėja pasidalijo keliomis nuotraukomis, kuriose matyti, kaip jai sekasi leisti laisvą laiką JAV. Mergina su savo šokių partneriu Nikolajumi Tarasovu jau spėjo apsilankyti operoje San Franciske, Kalifornijoje pasidžiaugti karuselėmis, o Los Andžele pasimėgauti vandens malonumais bei saulės voniomis.

Eglės Straleckaitės laisvalaikis Amerikoje (6 nuotr.)

E.Straleckaitė teigė spėjusi pademonstruoti ir šuolio į baseiną įgūdžius, išmoktus minėtame projekte „Šuolis“.

„Ten grožis kaip atvirutėse, kur tik pažiūrėsi. Po sunkių varžybų – pats tas!“ – su šypsena rašė Eglė po nuotrauka, kurioje ji užfiksuota besimėgaujanti poilsiu baseine ir gaiviaisiais gėrimais.

Žmonės.lt primena, kad E.Straleckaitė į Ameriką išvyko birželio pradžioje – mergina nutarė atnaujinti prieš kelerius metus baigtą profesionalių šokių karjerą.

Šokėja teigė, kad lemiamą apsisprendimą išvykti iš Lietuvos padarė viliojanti galimybė kilti karjeros laiptais, mat Amerikoje, jos teigimu, skirtingai negu Europoje, atsiveria kur kas didesni šansai siekti rezultatų sportinių šokių varžybose.

Eglė Straleckaitė Amerikoje / Asmeninio albumo nuotr.