Menininkas iš 65 tūkst. gumyčių plaukams sukūrė kėdę biurui

Kėdė iš gumyčių / Coroflot.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Menininko keliai nežinomi, o kai jau manai, kad viskas pasaulyje išrasta, atsiranda žmogus, kuris pakeičia tavo požiūrį į paprasčiausius daiktus. Niujorkietis studentas ir interjero dizaineris Prestonas Moelleris (26) sumanė sukurti biurui skirtą kėdę iš 65 tūkst. gumyčių plaukams.

Pirmiausia išradingas vaikinas iš gumyčių sukūrė kelis muzikos instrumentus. O suradęs tinkamiausią technologiją sukūrė šią itin patogią, minkštą biuro kėdę. Ji sveria apie 10,5 kg, o pagaminti tokį dizaino stebuklą P.Moelleriui užtruko 300 valandų (25 dienas – red. past.).

Tiesa, jis šio projekto ėmėsi universitete gavęs užduotį „padaryti ką nors, kas tave atspindėtų“. Kadangi vaikinas groja saksofonu, pirmiausia jis ir padarė maža saksofoną – karkasą išlankstė iš vištoms aptverti skirtos tvoros, o jį apvyniojo plaukams surišti skirtomis gumytėmis.

„Padaręs saksofoną ėmiausi kitų instrumentų. Neilgai trukus jau turėjau gausybę iš gumyčių sukurtų instrumentų. Tuomet vienas bendrakursis man užsiminė apie vykstantį kėdžių dizaino konkursą. Kuriant kėdę man buvo itin svarbu, kad ji išlaikytų savo guminį pojūtį.“

Kėdės kūrėjas pripažino, kad ši kėdė šiek tiek gąsdina žmonės. Jie tiesiog nesitiki, kad kėdė gali išlaikyti jų kūno svorį.
„Kiekvieną kartą sėsdami žmonės tvirtai įsikimba į kėdės rankenas ir lėtai leidžiasi į krėslą. Tačiau praėjus kelioms minutėms, jau šokčioja ir sūpuojasi joje. Tai labai patikima ir saugi kėdė, manau, kad kiekvienas biuras tokią turėtų įsigyti“, – portalui Orange.co.uk sakė P.Moelleris. Daugiau jo darbų rasite spustelėję čia.

Kėdė iš gumyčių / Coroflot.com nuotr.

 

Skaitykite daugiau