Mėnulyje buvęs 93-ejų B.Aldrinas vedė 63-ejų mylimąją: astronautui tai – ketvirta santuoka

Buzzas Aldrinas, Anca Faur, „Apollo 11“ komanda / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.
Buzzas Aldrinas, Anca Faur, „Apollo 11“ komanda / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-22 19:28
AA

Ketvirtą kartą susituokė buvęs JAV astronautas Buzzas Aldrinas. „Apollo 11“ misijoje dalyvavęs vyras 63-ejų mylimąją Ancą Faur vedė per savo 93-iąjį gimtadienį.

Buzzas Aldrinas – vėl vedęs vyras, rašo BBC. Buvęs kosmonautas teigia, kad jis ir jo ketvirta žmona Anca Faur „susijaudinę kaip paaugliai“.

Nuotraukomis iš Los Andžele įvykusios ceremonijos B.Aldrinas pasidalijo socialiniame tinkle „Twitter“. Kaip pažymėjo žinomas vyras, vestuves jis iškėlė per savo gimtadienį.

„Per savo 93-iąjį gimtadienį ir tą dieną, kai mane pagerbs „Living Legends of Aviation“ (kaip gyvą aviacijos legendą – red. past.), džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad aš ir mano ilgametė mylimoji Anca Faur tapome vyru ir žmona“, – rašė Buzzas.

Ypatingą dieną A.Faur vilkėjo baltą nuotakos suknelę, o B.Aldrinas – juodą kostiumą.

63 metų A.Faur, chemijos inžinerijos mokslų daktarė, yra B.Aldrino bendrovės „Buzz Aldrin Ventures“ vykdomoji viceprezidentė.

Anot „People“, Buzzas pirmą žmoną Joan Archer vedė 1954 m. Sutuoktiniai susilaukė trijų vaikų, bet 1974 m. santuoka iširo.

Buzzas Aldrinas / „Scanpix“ nuotr.

1975 m. B.Aldrinas vedė Beverly Van Zile, tačiau jų santykiai nutrūko vos po trejų metų.

Dar po dešimties metų B.Aldrinas susituokė su Lois Driggs Cannon. Ši santuoka truko 24 metus – nutrūko 2012-aisiais.

Buzzas Aldrinas / „Scanpix“ nuotr.

Buzzas Aldrinas buvo vienas iš legendinės 1969 m. „Apollo 11“ misijos dalyvių ir kartu su Neilu Armstrongu ir Michaeliu Collinsu tapo pirmaisiais žmonėmis, kurie išsilaipino ir vaikščiojo Mėnulyje. Dabar iš trijulės gyvas jis likęs vienintelis.