„Merės Popins“ žvaigždei Glynis Johns – 100 metų: jos anūkas močiutei siekia ypatingos dovanos

Glynis Johns / Vida Press nuotr.
Glynis Johns / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-20 07:58
AA

Filmų „Merė Popins“ ir „Kol tu miegojai“ žvaigždė Glynis Johns mini garbų jubiliejų – spalio 5 d. jai sukako 100 metų. Moteris teatre debiutavo būdama vos 3 mėnesių, kuomet į sceną ją įsinešė jos močiutė, smuikininkė Elizabeth Steele-Payne.

Vėliau į sceną ji žengė būdama 8-nerių ir nuo tada teatro scenoje įkūnijo gausybę personažų. Tačiau išgarsėjo tik pradėjusi vaidinti kine. Didžiuosiuose ekranuose ji pirmą kartą sužibėjo 1938 metais Viktoro Saville režisuotoje kino juostoje „South Riding“.

1964 metais Glynis Johns vaidino jau legendiniu tapusiame filme „Merė Popins“, kuriame atliko ponios Banks vaidmenį. Vėliau kino mėgėjai ją galėjo išvysti tokiuose filmuose, kaip „Betmenas“, „Žmogžudystė“, „Įkaitai“, „Superžvaigždė“ ir kt.

Glynis Johns filme „Merė Popins“ / Vida Press nuotr.

Už vaidmenį kino juostoje „The Sundowners“ ji buvo nominuota Oskaro apdovanojimu, o jos darbas miuzikle „Maža nakties muzika“ įvertintas Tony statulėle.

Aktorė „ABC 7“ televizijai pasakojo, kad sulaukusi 100-mečio jaučiasi taip pat kaip ir ankščiau: „Manau, kad kaip tokio amžiaus, atrodau dar labai gerai“. Ji taip sakė besitikinti, jog jos kūryba niekuomet nenustos džiuginti kino gerbėjų.

Glynis anūkas Thomas Forwoodas siekia, kad už nuopelnus jai būtų suteiktas oficialus Britanijos Karalystės damos titulas.

Glynis Johns / „ABC7“ stop kadras

„Labai džiaugiuosi, kad mano močiutė sulaukė tokio garbaus jubiliejaus ir siunčiu jai gražiausius linkėjimus. Ji tikrai džiaugiasi savo karjeros pasiekimais ir atliktais vaidmenimis, kurie atskleidė įvairias jos puses“, – portalui MailOnline sakė T.Forwoodas.

Jis taip pat priduria, kad Didžiojoje Britanijoje G.Johns dauguma siejasi su nostalgija ir kone visi yra matę bent vieną jos filmą. Būtent todėl vyras tikisi, kad valdžia įvertins ją už gyvenimo pasiekimus.

Šiuo metu legendinė aktorė gyvena senelių prieglaudoje, esančioje Beverli Hilse, Jungtinėse Amerikos Valstijoje.

„Merės Popins“ žvaigždei Glynis Johns – 100 metų (8 nuotr.)
+2