Jau ruoškite dovanas Mergelėms. Bet nepamirškite – pasaulis turi būti tobulas!

Mergelės ženklas / Shutterstock nuotr.
Mergelės ženklas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-19 19:00
AA

Rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 dienomis gimusius žmones globojantis Merkurijus bei Žemės stichija suteikia šio ženklo atstovams išminties, atkaklumo ir troškimo siekti tobulybės. Tai išrankūs, atsargūs ir taupūs žmonės, gebantys ne tik patys visą gyvenimą mokytis, bet ir mokyti kitus. Pasitikrinkite, kokiomis dar savybėmis pasižymi jūsų pažįstamos Mergelės?

Vienos Mergelė iki blizgesio šveičia namus, kitos rūpestingai ir atkakliai siekia tvarką įvesti darbe, trečios yra nepakartojamos finansininkės.

Iš pirmo žvilgsnio daugelis pasakytų, kad Mergelės yra visa galva pasinėrusios į materialias problemas ir buities smulkmenas, tačiau gerai jas pažįstantieji paprieštarautų – taip atrodo tik todėl, kad Merkurijus šio ženklo atstovus apdovanojo nepaprastu pastabumu, o Žemės stichija lemia, kad jie nenuilsdami atkakliai nori dirbti toje srityje, kurią mato netobulą – pagerinti, pataisyti ją, ištaisyti klaidas ten, kur mato pagal savo jėgas galėsią. Taigi priėjome prie Mergelių pedantiškumo, kuris vienaip ar kitaip pasireiškia jų charakteryje. Vienos jų iki blizgesio šveičia namus, kitos rūpestingai ir atkakliai siekia tvarką įvesti darbe, trečios yra nepakartojamos finansininkės. Mergelės labiau nei kiti Zodiako ženklai gyvenime siekia tobulybės, todėl nesiliauja mokytis, dažnai moko ir kitus. Yra protingos, apdovanotos puikia logika ir intuicija. Tiesiog tobulas paveikslas, ar ne? Tačiau kaip lašas deguto pagadina visą medaus statinę, taip kritiškas Mergelių mąstymas ir akylumas bei pomėgis vertinti ir kritikuoti kitus gali užnuodyti jų kalbą ir priversti nusigręžti draugus bei artimuosius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sutaupyti po valandą kasdien? 30 dienų planas padės pakeisti savo įpročius

Mergelė / Fotolia nuotr.

Darbas lygu gyvenimas

Nors ir Žemės ženklo atstovės, Mergelės nėra tokios ištvermingos kaip kiti šios stichijos ženklai – Jautis ir Ožiaragis. Tačiau jos yra darboholikės, be to, realiai žvelgia į gyvenimą, todėl labai rūpinasi savo sveikata, mėgsta darytis tyrimus, domisi medicinos naujienomis. Silpnoji Mergelių kūno vieta – virškinimo sistema, tad jos kone intuityviai renkasi sau tinkamą maistą, yra jam gana išrankios, mėgsta laikytis įvairių dietų. Be darbo Mergelės savęs neįsivaizduoja, tačiau jis nemažai nualina, tad joms svarbu atsigauti nuo aplinkinių emocijų pabūnant vienumoje, kad galėtų surikiuoti mintis ir galėtų iš smulkių detalių – iš visko, ką pastebėjo, patyrė, išgirdo – susidėlioti bendrą vaizdą. Nes pervargusios ar nerandančios laiko atsikvėpti Mergelės nebemato pilno vaizdo ir tampa pernelyg smulkmeniškos, ima kabinėtis prie smulkmenų, kurios nėra reikšmingos.

Net ir atostogaudami šio ženklo atstovai neleidžia laiko pasyviai, o geriausios atostogos joms – veiklos pakeitimas.

TAIP PAT SKAITYKITE: To paties Zodiako ženklo atstovų sąjunga? Viskas įmanoma!

Merkurijus padeda tapti puikiu verslininku

Tarp šio ženklo atstovų yra daug gabių konstruktorių, finansininkų, verslininkų ir tai nekeista, nes Merkurijus jiems suteikia gebėjimą pasinaudoti informacija, išanalizuoti situaciją ir pasiekti sėkmę daugelyje sričių. O nuolatinis siekis tobulėti, gebėjimas įsiklausyti ir gera intuicija leidžia Mergelėms tapti ir vienoms geriausių guodėjų sunkią minutę. Nors šio ženklo atstovai yra taupūs ir veltui savo gero nešvaisto, jos visada yra pasiruošusios padėti tiems, kuriems jų pagalba reikalinga. Prisiminkime kad ir vieną šio ženklo atstovių – Motiną Teresę, kuri geriausiai atspindi Mergelių norą išgelbėti pasaulį ir padaryti jį tobulą.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!​​​​​​