Mergina kreipėsi į Airijos pareigūnus dėl galimos prievartos „Rammstein“ koncerte Vilniuje

Vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas Vingio parke / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas Vingio parke / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: BNS
2023-05-29 15:51
AA

Airijos pilietė savo šalyje kreipėsi į teisėsaugą dėl Vilniuje „Rammstein“ prieš ir po koncerto vykusių uždarų vakarėlių metu galimai įvykdytų nusikaltimų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis ir galima prievarta.

Kaip anksčiau pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusį antradienį, apie 13:36 val. buvo gautas pranešimas apie galimai įvykdytą nusikaltimą. Tuomet Airijos pilietė, apsistojusi viešbutyje, teigė, kad pirmadienį vykusio „Rammstein“ koncerto metu kažkas į gėrimus jai įmaišė narkotinių medžiagų bei bandė išprievartauti. Informacija buvo perduota medikams ir policijai.

Anot policijos, pareigūnams atvykus, viešbutyje jau buvo medikai, kurie apžiūrėjo merginą, suteikė jai medicininę pagalbą vietoje. Mergina nurodė įvykio aplinkybes. Ji pretenzijų niekam neturėjo, pareiškimas nebuvo gautas.

„Ji kitą dieną po koncerto išskrido ir grįžusi į savo šalį kreipėsi į teisėsaugą, bet kadangi tyrimas turi vykti toje šalyje, kur viskas įvyko, pareigūnai bendradarbiauja, vyksta informacijos patikslinamas. Ji prisistato kaip airė“, – BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja.

Shelby Lynn metė kaltinimus grupei „Rammstein“ / Gretos Skaraitienės / BNS ir socialinių tinklų nuotr.

Apie galimai įvykdytą grupės „Rammstein“ narių nusikaltimą mergina pasidalijo socialiniuose tinkluose. Juose ir kitos jaunos gerbėjos dalinasi istorijomis, nurodydamos, kad muzikinė grupė yra sukūrusi organizuotą apsvaiginimo, seksualinio priekabiavimo ir prievartavimo sistemą, kviesdama atrinktas jaunas merginas į prieš ir po koncertų vykstančius vakarėlius.

Vokietijos metalo grupė „Rammstein“ feisbuke paskelbė atmetanti kaltinimus.

„Kalbant apie internete sklindančius kaltinimus po koncerto Vilniuje, galime atmesti juos ir pasakyti, kad tai, kas teigiama, neįvyko mūsų aplinkoje. Apie jokius oficialius tyrimus šiuo klausimu nežinome“, – skelbė grupė.