Mergina, kuriai prognozavo mirtį: kojos pareikalavęs vėžys nesukliudė tapti mados tinklaraštininke

Tinklaraščio „Mama Cax“ autorė Cacsmy Brutus / „Instagram“ nuotr.
Tinklaraščio „Mama Cax“ autorė Cacsmy Brutus / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Stebuklų pasaulyje tikrai būna, Cacsmy Brutus – gyvas to įrodymas. Šiai moteriai, kuri dar paauglystėje susirgo vėžiu, medikai nežadėjo nieko gero ir prognozavo, kad jai gyventi liko vos trys savaitės. Tačiau įvyko stebuklas ir ji pasveiko, o dabar yra populiari mados ir gyvenimo būdo tinklaraštininkė. Tiesa, paauglystėje persirgta liga paliko savo pėdsaką – dėl jos teko amputuoti koją.

Kaip 26-erių mergina pasakoja savo tinklaraštyje „Mama Cax“, ji gimė Brukline, o augo Kanadoje ir Haityje. Kai merginai buvo 14 metų, jai diagnozuotas kaulų ir plaučių vėžys ir medikai nežadėjo nieko gero – vos trys savaitės gyvenimo.

Tačiau merginai nusišypsojo neįtikėtina sėkmė – dėl eksperimentinių vaistų ji pasveiko. Bet liga nedingo be pėdsakų – pareikalavo dešinės kojos, kuri buvo amputuota. Dabar mergina gyvena su protezu ir ramentais.

Nepaisydama savo sunkios patirties ir negalios, Mama Cax semia gyvenimą pilnomis saujomis ir siekia skleisti žinią, kad žmonės su bet kokia negalia negali būti atskirti visuomenės ir yra verti gyventi tokį patį pilnavertį gyvenimą kaip ir visi kiti.

„Aš suprantu, kaip man pasisekė ir kad daugelis neišgali gydytis, o žmonės su bet kokia negalia susiduria su niekuo nepalyginama diskriminacija, – portalui „Bored Panda“ sakė ji. – Daugelyje pasaulio šalių jie yra politiškai ir socialiai išskirti. Jaučiuosi esanti tokioje pozicijoje, kurioje galiu kažką pakeisti ir vieną dieną tapti žmonių su negalia gynėja.“​

„Kaip moterys mes esame įpratusios leisti kitiems nustatyti savo vertę. Mano patarimas visoms jaunoms moterims būtų toks: žinokite savo vertę, išsiaiškinkite, ko norite, susidarykite planą ir siekite savo tikslų“, – sakė mergina.

Praeityje itin sunkių išgyvenimų patyrusi Mama Cax dabar yra populiari mados, kelionių ir maisto tinklaraštininkė, turinti nemažą auditoriją ir tūkstantinį sekėjų būrį.