Merginos pradėjo grožio rungtynes dėl kelionės į Milaną

Vakarėlis „Wall Street Avenue“ restobare / Tomo Šimkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakaras prieš kelias savaites Vilniuje duris atvėrusiame restobare „Wall Street Avenue“ buvo ypatingas. Čia buvo susirinkę daugybė gražių merginų dėl vienos svarbios priežasties – linksmybėmis prasidėjo specialus renginių ciklas „Model list“.

Jis truks net 12 savaičių, o nugalėtojos, kurių asmenukės surinks daugiausiai „like“, iškeliaus į Milaną mados savaitės metu.

12 ketvirtadienių iš eilės merginos kviečiamos į „Wall Street Avenue“. Atvykusios pasilinksminti ir pasidariusios keletą asmenukių merginos, „taginasi“ „Facebooke“ ir 12 savaičių renka „like“. Dvi daugiausiai „like“ surinkusios merginos iškeliaus į Milaną.

Vakarėlis „Wall Street Avenue“ restobare / Tomo Šimkaus nuotr.

„Tai tikrai puiki proga parodyti save ir išmėginti laimę. Tikiu savo sėkme ir neturiu jokių abejonių, kad man, padedamai draugų, pavyks laimėti. Paprašysiu, kad visi, kas tik gali, „laikintų“ mano nuotrauką“, – apie savo ketinimus ketvirtadienio vakarą atviravo gražuolė Monika.

Jai antrino ir į linksmybes pasinėrusi Laura. Jos teigimu, svarbiausia – teisingai pasirinkti rakursai. Mergina taip pat sakė žinanti ir savo veido grožio kampą. Anot jos, eksperimentuojant nepasipraktikavus namuose prieš veidrodį, išlieka rizika nieko nepešti, mat asmenukė be pasiruošimo vakarėlio metu gali ir nepavykti. Laura tiki, kad ir neprašiusi draugų spausti „like“ turi realių šansų laimėti.

„Esu tikra, kad laimėsiu aš“, – įsitikinusi gražuolė.

Ketvirtadienio „Model List“ linksmybės – nuotraukų galerijoje:

Vakarėlis sostinės restobare „Wall Street Avenue“ (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau