Merginų grupė „Kristal“ prakalbo apie permainas ir kitų metų planus

Merginų grupė „Kristal“/Roberto Paščiuko nuotr.
Merginų grupė „Kristal“/Roberto Paščiuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-31 10:09
AA

Besibaigiant gražiausioms metų šventėms merginų grupė „Kristal“ pristato naują, gyvą, šios žiemos grožį atskleidžiančią fotosesiją.

„Jau seniai norėjome fotosesijos snieguotame miške, tačiau vis nespėdavome to padaryti per gausybę darbų, kurie užklumpa mus prieš didžiąsias metų šventes. O ir šį kartą viskas įvyko labai greitai, beveik prieš pat Kūčias. Su visa komanda laukėme pirmojo sniego, bet kai pagaliau prisnigo buvo pats darbų maratonas. Tačiau mes sukaupėme visas jėgas ir atradome keturias laisvas valandas padirbėti šaltame, snieguotame miške. Tai buvo didelis darbas ne tik fotografui Robertui Paščiukui, bet ir mums pačioms: sniegas, šaltis daro savo. Visos vienbalsiai galime sakyti, kad tai buvo pati geriausia mūsų fotosesija, kurią tik turėjome per visą mūsų grupės gyvavimą“, – kalbėjo Kristina Ivanova.

Be fotosesijų ir koncertų merginų grupės planuose nemažai naujų dalykų. Vienas jų – nauja koncertinė programa.

„Jau kurį laiką koncertų metu atlikdavome vieną kitą klubinės muzikos kūrinį, taigi nusprendėme sukurti naują, pilną klubinės muzikos programą, kuri puikiai tiks naktiniams klubams. Dažniausiai koncertuojame uždaruose įmonių vakarėliuose, kuriuose atliekame įvairiausias programas pagal užsakovo pageidavimą. Norisi parodyti savo įvairiapusiškumą, todėl laukiam nesulaukiam, kada galėsime jums pristatyti klubinės muzikos programą“, – kalbėjo Kristina.

„Dar vienas pažadas sau ir savo klausytojams, kurį planuojame įgyvendinti 2019 metais, tai programa, kurią atliksime su gyvo garso grupe. Šis pasiūlymas buvo Julijos, kadangi ji ir taip koncertuoja su gyva grupe, todėl ir pagalvojome, o kodėl gi neparuošus programos visoms trims? Aš turbūt labiausiai laukiu šios programos, tai lyg sentimentai tiems laikams, kuomet dar mokiausi akademijoje ir dainuodavau tik su gyva grupe. Bus labai labai smagu“, – prisiminimais dalinosi Donata.

„Laikas prieš Naujuosius metus kupinas apmąstymų apie nuveiktus darbus, patirtus nuotykius bei naujų norų kaupimas ateinantiesiems. O kadangi gimiau trečiąją Kalėdų dieną, tai man šis metų laikas dar ypatingesnis. Su mergaitėmis mes tikra šeima, tai atsispindi mūsų fotosesijoje: nesuvaidintos emocijos, šilti apkabinimai ir daug juoko.

Viso to noriu palinkėti ir aplinkiniams bei artimiesiems. Daugiau šypsokimės ir džiaukimės net ir mažiausiais dalykais, nes iš jų susideda dideli džiaugsmai“, – kalbėjo Julija Jegorova.

„Be naujų programų ir naujų įvaizdžių, kitais metais ruošiamės tikrai iš peties padirbėti. Šiuo metu visos žiūrime viena kryptimi, negailime savo laiko ir prie grupės veiklos prisidedame su dideliu noru. Žengiame į naujus metus kartu su dideliu naujų išsikeltų tikslų sąrašu“, – pridūrė Kristina.

Merginų grupės „Kristal“ šventinė fotosesija (12 nuotr.)
+6