Merginų grupė „Kristal“ pristato naujausią fotosesiją, skirtą klubinės muzikos programai

Naujoji grupės „Kristal“ fotosesija/„Joe Black Photography“ nuotr.
Naujoji grupės „Kristal“ fotosesija/„Joe Black Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-20 09:58
AA

Merginų grupė „Kristal“ su skaitytojais dalijasi trumpa programos „Hit The Dance Floor“ ištrauka.

„Kiekvieną kartą ieškodamos idėjų fotosesijai, stengiamės kad ji būtų kažkuo kitokia nei praeita, kad atspindėtų numatytą mūsų idėją. Atėjo pats metas parodyti klausytojams. kokios iš tiesų mes esame. Šįkart visos trys nusprendusios imtis naujos klubinės programos kūrimo, vienu balsu sutikome, kaip turėtume atrodyti. Pašėlusios, laisvos, drąsios ir seksualios. Kiekvienos mūsų įvaizdis nusako mus“, – sako Kristina Ivanova.

„Fotosesijos metu jautėmės kaip dalyvaudamos gerame vakarėlyje, kuris turėjo tęstis iki paryčių. Šokiai klubinės muzikos ritmu, visos emocijos tikros, nesuvaidintos. „Joe Black Photography“ komanda puikiai suprato mūsų mintį ir leido mums improvizuoti, buvo daug juoko ir gerų emocijų fotosesijos metu“, – kalbėjo Donata.

Naujoji grupės „Kristal“ fotosesija/„Joe Black Photography“ nuotr.

„Po fotosesijos vienbalsiai nusprendėme, kad tai viena geriausių mūsų fotosesijų. Atsipalaidavome ir buvome savimi“, – sakė Kristina.

„Programoje gerai žinomi hitai, kurie tikrai neleis žiovauti iš nuobodulio, nes mes žadame užkurti tikrą vakarėlį. Dauguma vis dar galvoja, jog mes esame fonograminė grupė, kuri nebūtinai moka dainuoti gyvai. Mes galutinai sugriausime visus mitus, nes populiariausios, radijo stotyse grojamos dainos skambės tik gyvai, o specialiai paruoštos aranžuotės bei mūsų balsai nepaliks abejingų“, – kalbėjo Julija.

„Labai nekantriai laukėme, kada galėsime oficialiai pristatyti savo klausytojams klubinės muzikos „Hit The Dance Floor“ programą. O kadangi esame jaunos ir trykštame energija, norime koncertų metu nuoširdžiai “pasitūsinti„ kartu su publika“, – kalbėjo Kristina.

Nors dar tik prabėgo keli naujų metų mėnesiai, merginos pamažu siekia savo išsikeltų tikslų. Klubinės muzikos programa paruošta ir jau laukia publikos įvertinimo. Kitas didelis ir be proto malonus darbas merginoms – programa su gyvos muzikos grupe.

Tad šį kartą grupės „Kristal“ merginos pristato naują fotosesiją ir trumpą naujos klubinės programos ištrauką.

Naujausia grupės „Kristal“ fotosesija (8 nuotr.)
+2