Merūnas ir Erika Vitulskiai atvirai apie karantino nuostolius: taupome ir gyvename iš santaupų

Erika ir Merunas Vitulskiai / Kiril Čachovskij nuotr.
Erika ir Merunas Vitulskiai / Kiril Čachovskij nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-15 18:54
AA

Erikos ir Merūno Vitulskių šeima, kaip ir daugelis kitų, dabar drauge praleidžia itin daug laiko. Pametinukai – penkerių Ajus ir ketverių Herkus – džiaugiasi, kad nereikia eiti į darželį, o jų tėtis niekur nekeliauja bei nekoncertuoja. Vis dėlto, Vitulskių šeimoje nuotaikos – ne itin ramios – besibaigiant karantinui, po didžiulių finansinių nuostolių jiems tenka atrasti jėgų vėl kabintis į darbus.

„Per karantiną jokių pajamų neturėjome, visiškai. Gyvename iš santaupų“, – laidai „Kasdienybės herojai“ sakė Merūnas ir neslepia, kad dėl atšauktų koncertų jis šiemet prarado 150 tūkstančių eurų. Ši suma dar didės, jei prasidės antroji koronaviruso banga.

Erika šiandien kaip niekad atvira: „Suprantu tik vieną – jeigu mes „byrame“, atsiremti į ką mes neturėsime, nes esame vieni lauke kariai. Ir tai labiausiai varo baimę.“

Brangieji, mes per 10 metų tikrai juodai dirbome, kad tuos pinigus uždirbtume.

„Mes su Erika esame augę tokioje aplinkoje, kurioje niekas iki galo neišmokė, ką reiškia kaupti, rinkti ir turėti juodai dienai. Ir dar reikia prisiminti, kad šalia tavęs – tavo šeima, kuriai reikia padėti. Kai kurie net mažiau minimumo uždirba. Ir realiai mes patys irgi nenueisime pas nieką nepaprašysime net ir 100 eurų – bent jau mano giminėje tokių galimybių nėra“, – žmonai pritaria Merūnas.

Erika ir Merunas Vitulskiai / „Culture Bridge“ nuotr.

Vitulskių šeima, kaip reta žinomiems žmonėms, nesulaukia daug piktų komentarų. Tačiau šį kartą įvardiję, kiek uždirba, neslepia, jog teko išgirsti nemažai piktų replikų.

„Mūsų viešai įvardintas finansinis minusas iškart sulaukė reakcijų: „O jetau, tiek pinigų – galėtų daktarams paaukoti“. Brangieji, mes per 10 metų tikrai juodai dirbome, kad tuos pinigus uždirbtume. Ir kiekvieną kartą juos reikia visus investuoti, kad galėtume kažką parodyti, toliau vykdyti savo veiklą: ir į reklamą, ir į televiziją, ir į tą pačią techniką“, – pasakoja Merūnas.

Visą interviu su Vitulskiais žiūrėkite šį sekmadienį 17 val. Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“.