Merūnas su „Il Senso“ įrašė kalėdinę dainą: kūrinys parodė dar neregėtas atlikėjų puses

„Il Senso“ su Merūnu Vitulskiu / Asmeninio albumo nuotr.
„Il Senso“ su Merūnu Vitulskiu / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-23 11:56
AA

Grupė „Il Senso“ (liet. – „Prasmė“) – Indrė Anankaitė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Laimonas Bendaravičius, ir Kasparas Damulis – artėjančių Šv. Kalėdų proga dovanoja naujos dainos vaizdo klipą pavadinimu „Sidabro žiema“. Šis kūrinys grupei „Il Senso“ ypatingas, nes prie šaunių bičiulių kompanijos prisijungė visiems puikiai pažįstamas Lietuvos operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis.

Savo balsu Merūnas dar labiau įprasmino kompozitoriaus Vitalijaus Neugasimovo ir teksto autorės Gabrielės Kutelytės-Savickienės dainą.

Grupė „Il Senso“ savo gerbėjus nori nudžiuginti ne tik išskirtine daina, bet ir nauju, dar nematytu vaizdo klipu. Šį kartą prie kūrybinės grupės prisijungė visiems puikiai pažįstamas prodiuseris, vaizdo klipo autorius Lukas Pačkauskas su bičiuliu Gyčiu Šapranausku.

Jie grupę „Il Senso“ ir Merūną pamatė kitomis akimis ir atskleidė dar nematytas šių atlikėjų puses įamžinę juos Verkių rūmų menėse.

Kvartetas džiaugiasi ne tik dainos ir klipo premjera, tačiau ir kūrybiniu procesu, prie kurio taip pat prisidėjo ir garso režisierius, muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus bei makiažo specialistė Margarita Rod (ICON academy). Grupė „Il Senso“ dainos žodžiais linki „baltos šypsenos, juoko veide ir gerumo delnuos“, pajusti Šv. Kalėdų dvasią net ir gatvių triukšme.