Merūnas Vitulskis: apie „Kelią į žvaigždes“, beveik padegtus namus ir talentingesnius už jį žmones

Merūnas Vitulskis 2007-aisiais ir 2020-aisiais su šeima
Merūnas Vitulskis 2007-aisiais ir 2020-aisiais su šeima
Šaltinis: Žmonės
2020-11-27 10:18
AA

Vienas žymiausių Lietuvos operos solistų Merūnas Vitulskis pasidalino prisiminimais apie savo karjeros pradžią ir atskleidė, kad praeityje televiziją laikė didžiausiu blogiu. Atlikėjas taip pat prisiminė ir savo vaikystės išdaigas, kurios baigėsi ne tik sugadintu kilimu, bet ir galėjo baigtis padegtais namais.

Lietuvoje Merūnas išgarsėjo prieš 13 metų, kai laimėjo realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“, tačiau prieš dalyvaudamas projekte apie televiziją geros nuomonės teigia neturėjęs: „Į šou verslą atėjau iš akademinės muzikos ir neturėjau jokios praktikos. Žinojau tik tai, kad televizija ir komercija yra didžiausias blogis, nes taip galvojo vienas mano pedagogas. 

Iš to laikotarpio atmintyje įstrigo viskas: darbai su režisieriais, savo asmenybės formavimas ir atsakomybės jausmas prieš žmones, kurie mane į šį pasaulį išleido kaip profesionalą. Buvo labai įtemptas laikas, bet, manau, kad tuo metu „egzaminą“ išlaikiau“, – laidoje „Mano pramogos Veidai“ pasakojo Merūnas.

Atlikėjas prisipažino tikintis, kad sėkmė jį būtų aplankiusi ir be „Kelio į Žvaigždes“, tačiau televizijos projektas populiarumui padėjo ateiti greičiau. Nepaisant to, Merūnas išlieka kuklus ir teigia sutinkantis talentingesnių už jį žmonių, kuriems sėkmė dar nenusišypsojo.

„Jaučiuosi palydėtas sėkmės ir laimingos žvaigždės, nes matau kiek žmonių stengiasi ir yra žymiai labiau verti negu aš. Dėl to kartais jaučiu kaltę, nes matau, jog daug talentingesni už mane žmonės sėdi namie, dirba ne tą darbą ir nepildo savo svajonės. Nors širdį į tą pusę traukia, bet kažkas juos stabdo“, – mintimis dalinosi M.Vitulskis

Merūnas Vitulskis / Pauliaus Butkaus nuotr.

Su žmona Erika du vaikus auginantis atlikėjas taip pat pasidalino prisiminimais ir iš savo paties vaikystės. Merūnas atskleidė, kad vaikystėje jo mama ilgas valandas dirbo ligoninėje, todėl jis daug laiko namie praleisdavo vienas, kas išdykusiam berniukui ne kartą galėjo baigtis tragiškai.

„Buvau labai išdykęs. Nemažai laiko praleisdavau namie vienas arba buvau kartu su mama budėjimuose ir miegodavau medicinos seserų kambarėlyje. Kartais likdavau vienas namie ir žaisdavau balkono vazonuose su mašinėlėm, dar mėgdavau maišyti visokiausius mamos turimus medikamentus ir laukdavau kokios nors cheminės reakcijos.

Kartą buvau sumaišęs kažkokią rūgštį su kalio permanganatu, viskas labai užputojo ir sugadinau kilimą. Dar labai mėgdavau stebėti degantį spiritą. Tiesiog papili spirito ir uždegi. Gerai, kad viskas laimingai baigdavosi“, – savo vaikystės eksperimentus vardino operos solistas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis Ajumi ir Herkumi/Asmenino albumo nuotr.

Ką Merūnas galvoja apie lietuvišką pop muziką, kaip atrodytų ideali atlikėjo diena ir kas labiausiai šokiravo kelionės į Mozambiką metu – sužinosite jau šį sekmadienį, 20:45 val. laidoje „Mano pramogos Veidai“ per Delfi TV.