Merūnas Vitulskis – apie pažintį su Erika: „Kažkada mokykloje matytą mergaitę išvydau kaip tikrą damą“

Merūnas Vitulskis su žmona Erika / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Merūnas Vitulskis su žmona Erika / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2021-03-17 14:20
AA

Į LNK laidą „Šeškinės 20“ atvykusi viena tvirčiausių pramogų pasaulio porų Erika ir Merūnas Vitulskiai prisiminė savo gražią pažintį ir dar mokykloje užsimezgusius jausmus. Pora pasidalijo neišdildomais prisiminimais.

„Baigiau tą pačią mokyklą, kaip Erika. Būdamas gal trečiame studijų kurse, gavau prašymą padėti statyti miuziklą toje mokykloje. Atvykau ir, Jėzus Marija! Kažkada pagrindinėje mokykloje matytą lakstančią gražią mergaitę išvydau jau tikrą damą. Taip išeina, kad išlaukiau“, – istorija apie draugystės pradžią dalijosi Merūnas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai

Laidos metu vedėjui G.Savickui paminėjus Erikos ir Merūno panašumą ir pasakius, kad jie – tarsi brolis su sese, operos solistas į tai sureagavo šmaikščiai.

„Taip, aš esu iškrypėlis“, – savo humoro jausmo neslėpė M.Vitulskis.

Anksčiau žinoma pora savo istorija apie pažintį dalijosi ir su portalu Žmonės.lt.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis Ajumi ir Herkumi / Fotobanko archyvų nuotr.

Mokykliniame spektaklyje, per kurį Merūnas ir Erika susipažino, jis vaidino direktorių, o ji – valytoją. 

„Kai ją sutikau savo gyvenime, pamačiau pirmiausiai šypseną su dviem dobutėmis skruostuose... Dieve! Pagalvojau, pagaliau tai ji. Tada labai norėjau, kad ji niekada nenustotų šypsotis. Oi, Vitulskiene...“ – švęsdamas vestuvių metines feisbuko paskyroje emocijomis kadaise dalijosi žinomas vyras.

Meilė iš pirmo žvilgsnio tebesitęsia. Pora augina du sūnus –  Ajų bei Herkų. 2017-aisiais su žurnalu „Žmonės“ kalbėję Merūnas ir Erika tikino, kad dabar išgyvena ir sunkiausią, ir gražiausią laiką.

„Kai turiu vaikų, žinau, kad būtent jie yra šeimos pagrindas, nors ir kokių išbandymų suteikia“, – sakė Merūnas.

Merūnas Vitulskis / LNK nuotr.

Laidoje „Šeškinės 20“ apsilankė ir patyręs lenktynininkas, daugiausiai kartų Dakaro ralyje dalyvavęs lietuvis Antanas Juknevičius. Jis prisipažino, jog Dakaro Ralyje yra fotografavęs tik vieną kartą. Lenktynininkas papasakojo kuriozišką istoriją, kurią atsimena praėjus kone dvidešimčiai metų.

„Buvo vienintelis kartas mano gyvenime, kai aš fotografavau Dakare. Tai buvo pirmame mūsų Dakare 2003 metais ir tai buvo tik vieną kartą, dėl to mane buvo praminę operatoriumi Kipsu. O istorija buvo tokia, tais pačiais metais važiavo dar vienas lietuvių ekipažas ir jie paprašė, kad aš juos nufotografuočiau starte, – pasakojo A.Juknevičius. – Stovime mes starte, Libijoje, Gadamise, ten be proto graži vieta, kopos milžiniškos, rytinė saulė šviečia. Jie startuoja pirmi, o mes kažkur 10 minučių po jų. Jie atsinešė ir davė man fotoaparatą. Klausė, ar tikrai galiu juos nufotografuoti, kai šie startuos. Aš, žinoma, sutikau, o jie dar pasitikslino ar tikrai, ar tikrai nufotografuosiu. Aš atrėžiau, kad juk pasakiau, kad nufotografuosiu, vadinasi nufotografuosiu. Ką, jūs nepasitikit? Pasikabinau fotoaparatą ant kaklo ir toliau sulindau tvarkyti automobilio“.

Antanas Juknevičius / LNK nuotr.

Ir nors po didelio pažado, kad įvykdys konkurentų prašymą, lenktynininkui nutiko tai, ko jis pats nesitikėjo. „Praėjo šiek tiek laiko, besitvarkydamas pastebėjau, kad ant kaklo man trukdo fotoaparatas ir tik tada suvokiau, kad turbūt praleidau jų startą! Atsisuku ir matau, kaip jie startuoja ir nuvažinėja... Kadro padaryti nespėjau, tačiau už kelių šimtų metrų prisivijus pavyko padaryti dar gražesnį kadrą, nes už pirmosios kopos vaizdas buvo dar gražesnis“, – pasakojo A.Juknevičius.

LNK laida „Šeškinės 20“ – trečiadienį per LNK.